Automobilių nuoma Geneve

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Geneve

Pasirinkite auto nuomą Ženevoje

Pasirinkite auto nuomą Ženevoje

Apkeliaukite Šveicariją lengviau, naudodamiesi Sixt rent a car automobilių nuoma Ženevoje. Galėsite pasiekti ir kitus miestus, jei važiuosite nuomotu automobiliu. Transporto priemonę nuomotis galite iš įmonės, turinčios daugiau nei 100 metų patirtį: kompanija „SIXT“ buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Dabar nuomoti transportą iš įmonės punktų galima net 105 – iose pasaulio šalyse. Visose šalyse atstovybės veikia panašiai: Jūs galite pasirinkti norimą automobilio tipą, o ne pačią transporto priemonę. Nusprendus išsinuomoti automobilį Ženevoje, galite lengviau tęsti savo kelionę, pamatyti daug lankytinų objektų ir geriau pažinti šalį. Mieste yra trys Sixt rent a car nuomos punktai. Visuose jų galima automobilį grąžinti 24 valandas per parą: tai reiškia, kad galėsite pamatyti Ženevą naktį ir nesirūpinti, kelintą valandą pabaigti kelionę. Kaip buvo ir minėta, kiekviename punkte galite pasirinkti Jums geriausiai tinkantį automobilio tipą: tai gali būti ir lengvieji automobiliai, universalai, kurie tiks norintiems tiesiog pasivažinėti, keliauti patogiai. Jei norite Šveicariją apvažiuoti prabangiai, tuomet Jums rekomenduojama tai daryti už kabrioleto vairo. Žinoma, norintys pasivažinėti užmiestyje turėtų rinktis visureigius, nes šie labiau pritaikyti sunkiai pravažiuojamiems, vingiuotiems keliams nei universalai. Jei reikia pagalbos naudojantis automobilių nuoma Ženevoje, kreipkitės į mūsų specialistus.
Ką veikti pasirinkus išsinuomoti automobilį Ženevoje? Miestas priklauso prancūziškai kalbančiai Šveicarijos daliai. Jis laikomas ne tik globaliu, bet ir tarptautiniu finansų, diplomatijos centru: būtent čia yra ne vienos tarptautinės organizacijos būstinė. Tarp jų – Raudonasis Kryžius, Jungtinės tautos. 2011 metais Ženeva buvo išrinkta penktu brangiausiu pasaulio miestu, būdami jame leiskitės pasimėgauti nuostabiu šios valstybės ritmu.Važiuodami nuomotu automobiliu, nepamirškite sustoti senamiestyje. Čia galėsite pamatyti Šv. Petro katedrą, pasigrožėti viduramžių architektūra. Vienas iš dėmesio vertų objektų – „vandens raketa“. Tai fontanas Ženevos ežero viduryje, kurio srovė pasiekia 140 m aukštį. Visa tai galite stebėti ir užkopę ant Salevo kalno. Žinoma, aplankykite ir miesto muziejus. Dėl miesto svarbos, tarptautiškumo jų čia itin gausu. Vienas įdomiausių – tarptautinis raudonojo kryžiaus muziejus, kuriame galėsite daugiau sužinoti apie organizacijos darbus.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Geneve
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Geneve?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Geneve, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Geneve.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Geneve?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Geneve. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 3882 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)

DUK apie nuomą Geneve

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Geneve?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Geneve?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Geneve?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?