Automobilių nuoma
Lugano
Žlugimas
Sveicarija // Lugano
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Lugano: Sixt automobilio nuoma internetu

Lengviau aplankysite itališkai kalbančią Šveicarijos dalį, jei nuspręsite naudotis Sixt rent a car automobilių nuoma Lugane. Čia veikianti transporto priemonių nuomos įmonė punktus turi ne tik Šveicarijoje, bet ir dar 104 – iose valstybėse visame pasaulyje. Nuomos įmonė buvo įkurta 1912 metais, tad turi jau daugiau nei 100 metų patirties vykdant šią veiklą. Auto nuoma verta naudotis tiems, kurie atvyko į Šveicariją tik kelioms dienoms ir nori pamatyti kuo daugiau. Nuomotu automobiliu verta naudotis ne tik keliaujant – pasirinkę atitinkamą tipą taip pat galite profesionaliai vykti į susitikimus, verslo renginius. Išsinuomoti automobilį Lugane visai nesudėtinga!

 
 • Lugano Paradiso

  Sixt Automobilių nuoma
  Via Generale Guisan 10
  6900 Paradiso (Lugano)

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.09:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Skirtingi automobilių tipai laukia Jūsų

Luganas šiuo metu turi du Sixt rent a car nuomos punktus. Abiejuose yra galimybė grąžinti automobilį bet kokiu paros metu, kas leidžia kelionę pabaigti Jums patinkančią valandą. Prieš rezervuodami ar pasirinkdami vieną automobilio tipą, būtinai patikrinkite ir kitus: galbūt kažkuri transporto priemonės klasė tinka labiau, priklausomai nuo Jūsų kelionės pobūdžio? Pavyzdžiui, jei vykstate į verslo kelionę, išmintingiau nuomotis kupė ar kabrioletą: su juo į susitikimus atvyksite atrodydami ypač solidžiai. Jei norite patikimo automobilio, kuriuo galėsite važiuoti ir užmiestyje, tuomet patariama rinktis keturiais ratais varomą visureigį. Nežinote, kaip naudotis automobilių nuoma Lugane? Pasitarkite su dirbančiu specialistu.

Nepraleiskite progos išsinuomoti automobilį Lugane

Šveicarijoje esantis Luganas yra visai netoli Italijos sienų: todėl čia daugiausiai kalbama itališkai, o ne oficialia šalies kalba – vokiečių. Beje, Italijos siena nuo Lugano yra visai netoli, tad norėdami, galėsite užsukti ir į šią valstybę.

Važiuodami nuomotu automobiliu, nepamirškite sustoti ir pasigrožėti Šveicarija bei jos gamta. Šalia miesto yra ne tik Lugano ežeras, bet San Salvatorės kalnas: užkopę į jį, galėsite pamatyti miestą iš viršaus. Prie ežero taip pat yra ne vienas parkas, promenados keliukas. Jei įdomi vietovės istorija, tuomet aplankykite Belinzonos pilis, kurios įtrauktos į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Tai įsimintinas pavyzdys, parodantis, kaip anksčiau atrodė tvirtovės Alpėse. Žinoma, aplankykite ir senamiestį.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service