Automobilių nuoma
Turkija
Žlugimas
Turkija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Turkija: automobilio nuoma internetu

Vykstant į šiltus kraštus, verta palengvinti savo kelionę: pasirinkite išsinuomoti automobilį Turkijoje kompanijos SIXT rent a car nuomos punktuose. Tokia galimybė leidžia Jums valdyti savo kelionės maršrutą, patiems nuspręsti, į kurias vietas važiuosite, o kurias aplenksite. Tai itin paranku, jei į šalį atvykstate itin trumpam laikotarpiui, tačiau norite pamatyti kuo daugiau. Atsisakykite tvarkaraščių – pamatykite šalį savo laiku.

SIXT automobilių nuoma Turkijoje

Kaip ir kitose 104 -iose šalyse veikianti automobilių nuomos kompanija SIXT rent a car, taip ir Turkijoje suteiks Jums galimybę pasirinkti norimą automobilio tipą. Tai reiškia, kad kelionę galėsite tęsti Jums patinkančiu ir patogiu nuomoto automobilio tipu. Nuo 1912 metų veikianti įmonė siūlo Jums rinktis universalus ar lengvuosius automobilius, jei išsiruošėte į paprastą kelionę po Turkiją. Jei atvykote į darbo komandiruotę ar kelionei norite suteikti kiek daugiau prabangos, tuomet rinkitės kupė ar kabrioletus. Nuomos punktuose taip pat rasite ir visureigius, skirtus tiems, kurie nori geriau pažinti šalies rajonus. Visus šiuos pasirinkimus suteikia auto nuoma.

Vairavimo taisyklės Turkijoje

Prieš vykstant į svetimą šalį, kur žinote, kad tikrai teks vairuoti, rekomenduojama kiek geriau susipažinti su tos šalies kelių eismo taisyklėmis. Taip galėsite lengviau užtikrinti, kad kelionė praeis kuo sklandžiau. Tad paruošėme kelis patarimus, kuriuos verta turėti omenyje vairuojant Turkijoje:

važiuojant kai kuriais keliais gali tekti mokėti mokestį;

ruošiantis statyti automobilį, Jus pasitiks stovėjimo aikštelių prižiūrėtojas, kuris pasirūpins, kad už stiklo būtų atitinkamas lapelis, rodantis, kiek Jūs galite stovėti;

lenkite atsargiai ir tik iš kairės pusės;

visuomet stebėkite, ką daro kiti vairuotojai, stenkitės jiems netrukdyti.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Turkijoje

Turkija kiekvienais metais sutraukia ganėtinai daug turistų, verslo keliautojų, norinčių geriau pažinti šią šalį. Jei norite pamatyti įdomiausias Turkijos vietas, aplankykite ne tik miestus, bet ir regionines dalis, parkus.

Pasirinkę išsinuomoti automobilį Turkijoje, aplankykite šalies sostinę – Ankarą. Tai miestas, jungiantis modernumą ir istoriją. Jei norite daugiau sužinoti apie šalį – užsukite į kelis iš čia esančių muziejų. Ankara palanki ir tuo, kad iš jos daug lengviau patekti į kitas, norimas aplankyti vietas.

Nuvažiuokite ir į vieną seniausių pasaulio miestų: Konją. Čia pažinsite seldžiukų architektūrą, dervišų kultūrą. Jei vykstate į šalį, norėdami pailsėti, mūsų rekomendacija būtų Antalija. Šis miestas traukia ne tik nuostabiu kalnų vaizdu, bet ir paplūdimiais. Tai pilnas gyvybės miestas, kuris leis Jums pasimėgauti atostogomis.

Dar viena mūsų rekomenduojama vieta: Efesas. Čia pamatysite senovės Romos imperijos griuvėsius – tai klasikinis senovės Europos metropolis.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas