Automobilių nuoma
Vengrija
Žlugimas
Vengrija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Vengrija: automobilio nuoma internetu

Norintiems savo kelionę palengvinti, itin pravartu pasinaudoti SIXT rent a car paslaugomis: rinkitės išsinuomoti automobilį Vengrijoje. Turėdami patikimą transporto priemonę, galėsite lengviau keliauti, patys susiplanuoti sau maršrutą, ir įvedę jį į satelitinės navigacijos prietaisą, užtikrinti, kad tikrai nepasiklysite. Nuspręskite, kaip keliauti Jums patogu ir laikykitės savo plano: juk tai Jūsų kelionė!

SIXT automobilių nuoma Vengrijoje

Yra ne viena priežastis, kodėl Vengrijoje verta pasinaudoti auto nuoma. Turbūt didžiausias automobilių nuomos privalumas – galimybė patiems kontroliuoti ne tik kelionės maršrutą, bet ir tvarkaraštį. O pasirinkę keliauti naudodamiesi kompanijos SIXT rent a car paslaugomis, galėsite pasirinkti ir Jums labiausiai patinkantį automobilio tipą. Pavyzdžiui, jei esate pratęs prie lengvųjų automobilių ar universalų, tuomet verta rinktis būtent šias transporto priemones, o ne kitas. Tačiau, jei ieškote kitos transporto priemonės, tuomet galime parekomenduoti Vengriją patyrinėti visureigiu ar kabrioletu. Juk tai puiki galimybė išbandyti norimą automobilio tipą.

Vairavimo taisyklės Vengrijoje

Vykdami į kitą šalį, kur ketinate vairuoti, būtinai pasitikrinkite, ar galioja tokios pačios pagrindinės kelių eismo taisyklės. Europoje ne vienoje šalyje skiriasi kelios taisyklės, tad verta apie jas žinoti, kad kelionė praeitų sklandžiai. Keliaudami Vengrijoje prisiminkite:

Draudžiama naudoti garsinį signalą miestuose, nebent pavojaus atvejais;

Jums gali tekti iš karto susimokėti baudą, jei nusižengsite taisyklėms;

Negalima vairuoti išgėrus (nulio promilių politika);

Net jei yra galimybė sukti į dešiniąją gatvę sankryžoje, jei dega raudona šviesa, negalima to daryti;

Jei norite važiuoti greitkeliu, turite nusipirkti tam leidimą degalinėje;

Tiesiog sekite kelio eismo ženklus, pasinaudokite jų teikiama informacija ir kelionė turėtų praeiti sklandžiai.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Vengrijoje

Atvykus į šalį, kuri anksčiau priklausė imperijai, gali būti sunku surasti, nuo kur pradėti savo pažintinę ar verslo kelionę. Rekomenduojame pradėti Vengriją pažinti nuo jos sostinės – Budapešto. Miestas, perkirstas upės turi ne tik daug įdomių statinių, muziejų, bet ir parkus, kur galite atsipalaiduoti popietės metu. Nepalikite miesto nepabuvoję Budos pilyje bei pagrindinėje miesto saloje.

Norite daugiau pažinti šalies kultūrą? Pasirinkę išsinuomoti automobilį Vengrijoje, nuvažiuokite į nedidelį Holoko miestelį. Čia gyvenantys žmonės dar šiandien dažnai išeina į gatves vilkėdami tradicinius drabužius, o per svarbias šventes laikomasi visų senovinių tradicijų. Taip pat nuvažiuokite į vieną seniausių miestų Vengrijoje – Estergomą. Apsilankykite bazilikoje – nuo jos stogo galėsite matyti Slovakiją.

Būtinai leiskite sau ir atsipalaiduoti šalyje. Aplankykite ne tik žymiąsias termo vonias, bet ir nuvažiuokite prie Balatono ežero. Nors šalis neturi jūros, čia tikrai netrūksta turistų: jie visi pasideginti ir pasimaudyti vyksta prie būtent šio, 77 km besitęsiančio ežero. Aplankykite visa tai nuomotu automobiliu!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas