Automobilių nuoma Berlynas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Berlynas

Pasinaudokite automobilių nuoma Berlyne!

Pasinaudokite automobilių nuoma Berlyne!

Automobilių nuoma Berlyne – patogus būdas apžiūrėti miestą! SIXT RENT A CAR įkurta Vokietijoje, todėl keliautojams savo gimtojoje šalyje suteikiamos išskirtinės kokybės paslaugos ir malonus aptarnavimas. Didelis dėmesys klientams leido automobilių nuomos verslą išplėsti net 105 – iose valstybėse. Be to, SIXT gali pasiūlyti didžiausią automobilių pasirinkimą Europoje. Tai viena iš priežasčių, kuri skatina išsinuomoti automobilį Berlyne. Atraskite Vokietijos sostinę pasitelkę įvairiausių klasių automobilius. Auto nuoma Berlyne leidžia rinktis ne tik iš ekonomiškų, bet ir prabangių ar net sportinių mašinų. Kiekvienas ras sau tinkamą variantą! Tegul kelionė prasideda – leiskitės į kelią neribodami savęs, nes kilometražas neturi jokių limitų! Nauji atradimai Vokietijoje su SIXT pasiekiami paprasčiau! Pasiekite visus Jums strategiškai svarbius taškus greitai ir patogiai! Išsinuomoti automobilį Berlyne išties paprasta – Jums tereikia atvykti į vieną iš SIXT RENT A CAR padalinių ir pasirinkti norimą automobilio kategoriją. Lengvieji, universalai, SUV ir kitų tipų automobiliai Jūsų pasirinkimui. Komfortiškas laikas praleistas kelyje lengvai pasiekiamas su SIXT. Atraskite net slapčiausias Berlyno vietas ir sutvarkykite visus savo reikalus mieste itin greitai. Tam, kad kelias nebūtų klaidus, Jūsų pasirinktos kategorijos automobilyje įmontuosime GPS navigatorius, kurie leis Jūsų kelionės tikslus pasiekti kaip galima greičiau. Be to, galėsite pasinaudoti ir šiomis papildomomis paslaugomis: asmeninis vairuotojas, vaikiškos kėdutės ar papildomas automobilio draudimas. Leiskitės į kelionę po Vokietiją kartu su SIXT!
Berlynas – kultūrinis atradimas! Berlynas yra vienas lankomiausių Europos miestų, ne tik dėl savo istorinės atminties ir ją menančių monumentalių statinių, bet ir dėl puikiai išvystytos miesto ekonominės pusės. Verslą čia kuria bei vysto ne tik vietiniai, bet ir kitų šalių piliečiai. Nesvarbu, ar mieste lankotės turistiniais ar darbo reikalais – pro akis negali praslysti mieste tvyranti vakarietiško pasaulio dvasia. Lankantis čia rekomenduojame apsilankyti muziejų saloje, nuvažiuoti iki Brandenburgo vartų, apsilankyti Berlyno katedroje ir susipažinti su moderniu ir visada gyvu Berlynu! Atraskite jį ir Vokietiją važinėdami su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Berlynas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Berlynas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Berlynas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Berlynas.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Berlynas?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Berlynas. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,2
Remiantis 11403 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,4)
„Sixt“ padalinyje
(4,4)
Transporto priemonė
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

VW Golf
VW Golf
Audi A3
Audi A3
VW Beetle
VW Beetle
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
BMW 530
BMW 530
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Audi A1
Audi A1
DUK apie nuomą Berlynas
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Berlynas?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Berlynas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Berlynas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?