Automobilių nuoma Vokietija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Vokietija

Atraskite Vokietija

SIXT automobilių nuoma Vokietijoje

SIXT automobilių nuoma Vokietijoje

Paįvairinkite savo kelionę: naudodamiesi SIXT rent a car paslaugomis, pasirinkite išsinuomoti automobilį Vokietijoje ir važiuokite ten, kur norite, kada norite. Nors šalyje viešasis transportas važiuoja gana tiksliai, nuomotas automobilis padės patiems valdyti savo maršrutą, galėsite važiuoti net į tas vietas, kur viešuoju transportu sunku patekti, o ką jau kalbėti apie tai, kad galėsite važiuoti Jums geriausiai tinkančiu metu. Taigi nieko nelaukite, ir pasinaudokite auto nuoma Vokietijoje - keliaukite patogiai. Vokietija - tai šalis, kurioje automobilių nuomos įmonė SIXT rent a car pradėjo teikti savo paslaugas 1912 metais. Per visą šį laiką, įmonė tobulino savo paslaugas ir dabar jas teikia net 105 - iose šalyse. Nusprendę keliauti patogiai, gaunate galimybę pasirinkti norimą automobilio tipą. Pavyzdžiui, jei Jums patogiau važiuoti su lengvuoju automobiliu ar universalu, galite skirtingas Vokietijos vietas aplankyti būtent šiuo transporto priemonės tipu. Jei visgi ketinate vykti į kiek atokesnes vietas, pakeliauti po Vokietijos kaimus, tuomet rekomenduojame rinktis visureigį. Natūralu, kad atvykus į svarbius renginius norisi pasirodyti kuo geriau: tai galite padaryti pasirinkę kupė ar kabrioletą. Jūsų patogumui taip pat galime suteikti vairuotoją, satelitinę navigaciją, kad nepasiklystumėte.
Vairavimo taisyklės Vokietijoje Turbūt geriausiai Vokietija yra žinoma dėl aukštos savo kelių kokybės. Galėsite tyliai skrieti greitkeliu, tik nepamirškite laikytis visų kelių eismo taisyklių. Tik taip galėsite užtikrinti savo saugumą ir sklandžią kelionę. Prisiminkite šiuos kelis punktus: Trečia juosta skirta tik itin greitiems automobiliams: kuo lėčiau važiuojate, tuo labiau laikykitės dešinės; Automobilius galima lenkti tik iš kairės; Mobiliuoju galima naudotis tik jei įdiegta laisvų rankų sistema (galioja net sustojus prie šviesoforo).Būtinai sekite nurodytas greičio ribas ir kitus kelių eismo ženklus. Jei ketinate ilgai vairuoti pagrindiniame greitkelyje, kas kelias valandas nepamirškite padaryti pertraukos. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Vokietijoje Iš 16 federacinių žemių sudaryta šalis tikrai turi, ką pasiūlyti turistams. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Vokietijoje, tikrai nesigailėsite, nes čia Jūsų laukia ne tik istoriniai miestai, įspūdingi gamtovaizdžiai, bet ir keliai, verti nuomoto automobilio.Turėdami automobilį, galite lengvai nuvažiuoti iki Rugeno salos. Tai didžiausia sala Vokietijoje - į ją pateksite pravažiavę Rugeno tiltą. Tai puiki vieta norintiems pasivaikščioti, romantiškai pasibūti šalia Baltijos jūros. Jei domitės daugiau istorija, norite aplankyti įspūdingus muziejus, tuomet rekomenduojame važiuoti į Drezdeną. Čia buvo atstatyti pastatai, kuriuos sugriovė Antro pasaulinio karo metu.Žinoma, neišvažiuokite iš Vokietijos neaplankę sostinės - Berlyno, kuriame įspūdingi Brandenburgo vartai, liepų alėja sužavės kiekvieną. Jei turite daugiau laiko, būtinai nuvažiuokite ir į pietvakarinę šalies dalį. Čia esantis Heidelbergas - žavus miestelis šalia kalnų, išlaikęs viduramžių architektūrą, tikrai vertas reginys.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Vokietija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Vokietija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Vokietija, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Vokietija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Vokietija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 190577 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,4)

DUK apie nuomą Vokietija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Vokietija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Vokietija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Vokietija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Vokietija

Rodyti daugiau