Automobilių nuoma Kelnas/Bonos Oro uostas

 

Populiariausi Kelnas/Bonos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Kelnas/Bonos Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Kelnas/Bonos Oro uostas padalinį

Adresas

Kennedystr./Mietwagenzentrum, 51147 Köln, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Kelnas/Bonos Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Atvykstantieji į Kelną galės greičiau nuvykti į savo viešbutį, jei pasinaudos Sixt automobilių nuoma Kelno – Bonos oro uoste (CGN). Sixt veiklą vysto jau daugiau nei šimtą metų, todėl galės padėti prireikus transporto priemonės. Automobilių nuoma Kelno – Bonos oro uoste yra ganėtinai paprasta, čia Jūs galėsite pasirinkti norimą transporto priemonę. Nuomos punkte galės būti paliktas minivenas, SUV, konvertuojamas ar prabangus automobilis. Juos pasirinkti yra dar paprasčiau turintiems telefoną iPhone, o jei Jums reikia automobilio itin skubiai, tuomet galite naudotis greitojo aptarnavimo langeliu Express counter. Taip pat išsinuomoti automobilį Kelno Bonos oro uoste bei grąžinti galėsite bet kokiu paros metu.
Kelno Bonos oro uostas (CGN) ir jame siūlomos paslaugos Šiaurės Reino – Vestfalijos regione esantis Kelno Bonos oro uostas (CGN) turi 115 krypčių, kurios išsidėsčiusios 35 skirtingose šalyse – taigi tai yra penktas didžiausias oro uostas Vokietijoje. Jis aptarnauja du miestus – Kelną ir Boną. Nuo šių miestų oro uostas yra nutolęs daugiau nei 10 km, jei tiksliau, nuo Kelno jį skiria 15 km, o nuo Bonos 16 km. Dėl didesnio atstumo tarp miestų ir oro uosto, yra itin paranku išsinuomoti automobilį Kelno Bonos oro uoste. Taip miestus ir ten esančius lankytinus objektus galėsite pasiekti greitai ir ekonomiškai.
Ką aplankyti pasinaudojus automobilių nuoma Kelno – Bonos oro uoste Kelnas, įsikūręs ar Reino upės krantų, turi daug žymių objektų, kuriuos yra verta bent kartą gyvenime aplankyti. Vienas žymiausių Kelno pastatų yra katedra, kuri yra ne tik įspūdingo grožio, bet ir leidžia pasigrožėti visu miestu iš viršaus. Iš kitų lankytinų objektų, leidžiančių apžvelgti miestą, yra žymusis Kelno trikampis. Mieste taip pat yra daug kultūrinių objektų, tokių kaip Hohenzollern tiltas, botanikos sodas Flora – juos itin paprasta aplankyti naudojantis auto nuoma Kelne.Bona – buvusi Vokietijos sostinė, taip pat kaip ir Kelnas įsikūrusi ant Reino kranto. Tai yra vienas seniausių Vokietijos miestų, todėl jame rasite itin daug kultūrinių paminklų. Auto nuoma Bonoje padės pamatyti Bethoveno namus, kuriuos verta aplankyti istorijos mėgėjams. Norintys pasigrožėti gamta, turėtų apsilankyti laisvalaikio parke Rheinaue.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kelnas/Bonos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kelnas/Bonos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kelnas/Bonos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kelnas/Bonos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kelnas/Bonos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 4514 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonė
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz G500
Mercedes-Benz G500
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Range Rover
Range Rover
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
Range Rover Velar
Range Rover Velar
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.

DUK apie nuomą Kelnas/Bonos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kelnas/Bonos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kelnas/Bonos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?