Automobilių nuoma Drezdeno Oro uostas

 

Populiariausi Drezdeno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 24.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Drezdeno Oro uostas nuo 31.05.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Drezdeno Oro uostas padalinį

Adresas

Wilhelmine-Reichard-Ring 1, 01109 Dresden, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 23:30
Št
07:00 - 18:30
Sk
07:00 - 23:30
Valstybinės šventės
07:00 - 18:30

Mūsų paslaugos Drezdeno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jeigu norite greitai ir saugiai pasiekti Drezdeno centrą, Jums paranku rinktis Sixt automobilių nuomą Drezdeno oro uoste (DRS). Parengtame nuomos punkte Jūsų lauks skirtingos automobilių kategorijos, tarp kurių yra minivenas, SUV, gali būti konvertuojamas ar prabangus automobilis verslo keliautojams. Yra netgi sudaryta galimybė norimą automobilio kategoriją pasirinkti naudojantis savo išmaniuoju telefonu iPhone. Kita galimybė yra pasinaudoti greitojo aptarnavimo langeliu Express counter. Šiame Sixt nuomos punkte automobilį galima grąžinti bet kokiu paros metu.
Išsinuomoti automobilį Drezdeno oro uoste lengva Drezdeno oro uostas (DRS) yra paprastai naudojamas tarptautiniams, tačiau turi kelis ir vietinius skrydžius. Drezdeno oro uostas yra gana modernus, todėl jame įtrauktos visos reikalingos paslaugos, tarp jų ir galimybė išsinuomoti automobilį. Nuo Saksonijos sostinės – Drezdeno centro šį oro uostą skiria 9 km. Tai nėra itin tolimas atstumas, tačiau jį patogiau įveikti su automobiliu nei autobusu: esanti automobilių nuoma Drezdeno oro uoste (DRS) leis lengvai pasiekti norimas miesto ir jo apylinkių vietas. Norint pasiekti Drezdeno centrą, nuo oro uosto kelionė užtruks apie 20 minučių. Taigi naudodamiesi automobilių nuoma Drezdeno oro uoste savo viešbutį bei lankytinas vietas pasieksite gana greitai.
Auto nuoma Drezdene padės aplankyti kultūros paminklus Drezdeno miestas yra Saksonijos sostinė, esantis šalia Elbės upės ir Čekijos sienos. Miestas yra žymus tuo, kad buvo visiškai subombarduotas ir vėliau visi istoriniai paminklai buvo atstatyti. Drezdenas yra laikomas kultūriniu, edukaciniu, politiniu ir ekonominiu Vokietijos centru. Populiariausia miesto vieta yra Zwinger rūmai, kuriuose yra ne tik didinga paveikslų galerija, bet galima aplankyti ir šarvų bei senovinių papuošalų parodas. Iš gamtos vaizdų, itin gražūs yra Drezdeno Elbės slėnis bei aplink esantis Drezdeno baseinas. Miestas labai skiriasi vakaro metu, kuomet jį apšviečia specialiai parinkti šviestuvai, pabrėžiantys atstatytų architektūrinių paminklų grožį. Norintiems pasigrožėti Drezdeno miestu bei aplink jį esančia gamta yra siūloma išsinuomoti automobilį Drezdeno oro uoste. Tai leis pasirinkti kelionių kryptis bei įvarius lankytinus objektus ir nesirūpinti dėl viešojo transporto grafikų tikrinimo.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Drezdeno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Drezdeno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Drezdeno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Drezdeno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Drezdeno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 1065 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonė
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Velar
Range Rover Velar
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
Audi A8 S tronic
Audi A8 S tronic
Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
BMW M5
BMW M5
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

DUK apie nuomą Drezdeno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Drezdeno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Drezdeno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Drezdeno Oro uostas

Rodyti daugiau