Automobilių nuoma Diuseldorfo Oro uostas

 

Populiariausi Diuseldorfo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Diuseldorfo Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Diuseldorfo Oro uostas padalinį

Adresas

Terminal Ring 1, Zentralgeb., 40474 Düsseldorf, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
06:00 - 23:30
Valstybinės šventės
06:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Diuseldorfo Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Norintiems greičiau pasiekti Diuseldorfo miesto centrą, yra paranku pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Diuseldorfo oro uoste (DUS). Nuomos paslauga leidžia pasirinkti automobilio kategoriją ir greičiau išvykti iš oro uosto. Jūsų patogumui, Sixt nuomos punkte gali laukti minivenas, SUV, konvertuojamas ar prabangus automobilis bei kiti variantai. Norėdami būti užtikrinti dėl automobilio gavimo, galite pasirinkti jį naudodamiesi savo iPhone. Jeigu skubate ir nesate tikri, ar spėsite išsinuomoti – ne bėda, Diuseldorfo oro uoste (DUS) yra Express counter arba greitojo aptarnavimo langelis. Prireikus automobilį grąžinti, tai gali būti padaryta bet kokiu paros metu – automobilį reikia atvežti iki to paties ar kito veikiančio nuomos punkto.
Verta išsinuomoti automobilį Diuseldorfo oro uoste Tarptautinis Diuseldorfo oro uostas (DUS) yra maždaug 7 km nuo to paties pavadinimo miesto centro bei 20 km nuo Eseno miesto. Oro uostas turi tris terminalus, kurie aptarnauja net itin didelius lėktuvus, tokius kaip Airbus A380. Palyginus su kitais Vokietijos oro uostais, Diuseldorfo oro uostas yra gana mažas, tačiau nenusileidžia savo pajėgumais.Be dviejų pagrindinių minėtų miestų, aplink oro uostą yra ir kiti Šiaurės Reino – Vestfalijos miestai, tokie kaip Duisburgas, Krefeldas, Mulheimas, Neusas ir Vupertalis. Norint aplankyti tiek Diuseldorfą, tiek kitus aplinkinius miestus, yra rekomenduojama išsinuomoti automobilį Diuseldorfo oro uoste – taip bus galima patiems valdyti savo kelionės sąlygas.
Aplink oro uostą esantys miestai Norint pamatyti tiek Diuseldorfą, tiek Eseną per kelias dienas, yra rekomenduojama pasinaudoti automobilių nuoma Diusedorfo oro uoste.Arčiausiai oro uosto esantis miestas – Diuseldorfas yra šiaurinio Reino – Vestfalijos sostinė. Tai yra verslo ir finansų centras, kuris žymus ir dėl nuolat vykstančių mugių. Miestas turi daug skulptūrų - naujesnėje architektūroje bei suvenyruose yra dažnas berniuko, kuris verčiasi kūliais, motyvas – visus juos pamatyti padės auto nuoma Diuseldorfe. Mieste Jūsų dėmesį galės pritraukti ne tik įdomi architektūra, bet ir didelis parkų skaičius.Išsinuomoti automobilį Diuseldorfo oro uoste verta ir norint pamatyti kitą jau toliau esantį miestą Eseną, šeštą didžiausią Vokietijos miestą. Nors tai yra vienas svarbiausių Vokietijos pramonės centrų, miestas taip pat turi gana daug senovinės architektūros, iš kurių daugiausia yra įvairių stilių bažnyčios.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Diuseldorfo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Diuseldorfo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Diuseldorfo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Diuseldorfo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Diuseldorfo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 9870 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Audi A3
Audi A3
Defender 90
Defender 90
BMW M4 Cabrio
BMW M4 Cabrio
Range Rover
Range Rover
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Range Rover Velar

DUK apie nuomą Diuseldorfo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Diuseldorfo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Diuseldorfo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?