Automobilių nuoma Frankfurto prie Maino OU

 

Populiariausi Frankfurto prie Maino OU

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Frankfurto prie Maino OU nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Frankfurto prie Maino OU padalinį

Adresas

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., 60549 Frankfurt am Main, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:30 05:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 00:30 05:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Frankfurto prie Maino OU

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Aplankykite Vokietiją, jos žymųjį miestą ir jo apylinkes pasirinkę Sixt automobilių nuomą Frankfurto prie Maino oro uoste. Su Sixt rent a car galėsite pasirinkti norimą automobilį, kuris leis nuvykti į savo viešbutį ar kitas norimas vietas. Oro uosto nuomos punkte galėsite išsinuomoti lengvąjį automobilį, universalą, kupė, kabrioletą ar visureigį. Jei turite iPhone išmanųjį telefoną, galėsite automobilį užsisakyti dar greičiau, arba pasinaudoti greitojo aptarnavimo langeliu. Atvykę atgal į tą patį oro uostą, galėsite grąžinti automobilį bet kada – kad ir naktį, nes automobilių nuomos punktas veikia 24 valandas per parą.
Paprasta keliauti naudojantis automobilių nuoma Frankfurto prie Maino oro uoste Frankfurto prie Maino oro uostas (FRA) – tarptautinis oro uostas. Tai pagrindinis oro linijų bendrovės Lufthansa oro uostas, todėl labai dažnai šioms oro linijoms priklausantys lėktuvai skrenda pro šį miestą. Tai ketvirtas pagal užimtumą oro uostas Europoje. Šiuo metu jame yra keli terminalai, juose galite leisti laiką, kol laukiate savo skrydžio. Nuo oro uosto Frankfurtas nutolęs 12 kilometrų, todėl patogu išsinuomoti automobilį Frankfurto prie Maino oro uoste. Beje, oro uostas yra šalia Frankfurto miško, todėl važiuodami į miestą galėsite pasigrožėti ir vokiška gamta. Iš oro uosto greitkeliais galima nuvykti į Kelną ir Štutgartą.
Auto nuoma Frankfurte leis pamatyti įdomiausias vietas Pirmiausia, ką Jums reikia aplankyti pasinaudojus Sixt rent a car paslaugomis Frankfurte, – senamiestis. Trinkelėmis išklotos gatvės, įvairios vokiškos skulptūros, nuolat vykstantys festivaliai. Būtinai užlipkite į pagrindinį bokštą, nes ten galėsite išvysti stulbinamą miesto panoramą. Jei vizito metu trokštate daugiau sužinoti apie Vokietiją bei šią jos dalį, būtinai apsilankykite Embankment muziejuje. Čia galėsite pamatyti įvairių skulptūrų, meno kūrinių, kurie daugiau papasakos apie šalies istoriją, parodys, kaip keitėsi gamtos peizažai. Jei norite pasigrožėti dabartine Frankfurto gamta, pravažiuokite pro Maino upę. Jei dar turėsite laiko, aplankykite ir Gėtės namus, kur gyveno žymusis rašytojas. Norėdami visa tai ir dar daugiau pamatyti Frankfurte, pasinaudokite galimybe išsinuomoti automobilį Frankfurto prie Maino oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Frankfurto prie Maino OU

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Frankfurto prie Maino OU?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Frankfurto prie Maino OU, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Frankfurto prie Maino OU.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Frankfurto prie Maino OU?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,1
Remiantis 14025 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,4)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,2)
Transporto priemonė
(4,2)

Latest premium additions to the fleet

BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
BMW iXM60
BMW iXM60
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
VW Beetle
VW Beetle
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate

DUK apie nuomą Frankfurto prie Maino OU

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Frankfurto prie Maino OU?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Frankfurto prie Maino OU?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?