Automobilių nuoma Hamburgo Oro uostas

 

Populiariausi Hamburgo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Hamburgo Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Hamburgo Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafenstr. 1/Terminal 2, 22335 Hamburg, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
06:00 - 23:00
Št - Sk
08:00 - 23:00
Valstybinės šventės
08:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Hamburgo Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jei keliaujate į Hamburgą, Jums gali praversti Sixt automobilių nuoma Hamburgo oro uoste (HAM). Nuo 1912 metų veikianti įmonė pasirūpins, kad turėtumėte reikiamą automobilį ne tik iki viešbučio nuvažiuoti, bet ir aplankyti netoliese esančius miestus. Išsinuomoti automobilį Hamburgo oro uoste yra dar paprasčiau, jei turite iPhone išmanųjį telefoną. Kitu atveju, galite naudotis greitojo aptarnavimo langeliu Express Counter. Nuomos punkte bus pasirinkimas iš skirtingų automobilių kategorijų: čia Jūsų važiavimui galės būti paruoštas minivenas, SUV, konvertuojamas ar prabangus automobilis. Jei grįžtate į oro uostą, automobilį galėsite grąžinti bet kuriuo paros metu.
Kodėl verta išsinuomoti automobilį Hamburgo oro uoste Hamburgo oro uostas (HAM) yra antras pagal dydį oro uostas Vokietijoje, vykdantis tarptautinius skrydžius. Tai yra penktas pagal populiarumą Vokietijos oro uostas, tad iš jo galima skristi net į 120 skirtingų vietų. Oro uostas veikia jau nuo 1911 metų ir pagrindinis jo aptarnaujamas miestas yra Hamburgas. Šiame oro uoste yra 2 terminalai, kurie dalinasi skrydžių bendroves. Hamburgas yra per 8,5 km nuo oro uosto ir jį pasiekti patogiausia yra važiuojant A7 ir B433 greitkeliais. Tai labai lengva padaryti naudojantis automobilių nuoma Hamburgo oro uoste (HAM).
Ką verta aplankyti Hamburge Hamburgas yra antras pagal dydį Vokietijos miestas. Nepriklausomas miestas yra įsikūręs šalia Elbės upės ir vis dar traukia ne tik vietinius gyventojus, bet ir turistus. Dėl šalia esančios upės, tai vis dar yra jūrininkų mėgstamas miestas, todėl naudodamiesi auto nuoma Hamburge rasite daug švyturių, žuvininkystės ir jūrininkystės simbolikos. Miestas yra žymus dėl savo architektūros – čia galima rasti ir neoklasicistinių, ir ekspresionistinių fasadų. Taip pat mieste yra senasis botanikos sodas bei kelios svarbios bažnyčios, tokios kaip šv. Mikaelio, šv. Petro ir šv. Jokūbo. Dėl nuolat sulaukiamų lankytojų, mieste yra ne tik daug muziejų, bet kiekvienais metais surengiama didelė šventė - Hamburgo uosto gimtadienis.Hamburgą bus itin paprasta apvažiuoti ir pasigrožėti jo architektūra, jei naudositės Sixt automobilių nuoma Hamburgo oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Hamburgo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Hamburgo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Hamburgo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Hamburgo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Hamburgo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 5157 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
BMW M5
BMW M5
BMW 530
BMW 530
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
Audi A8
Audi A8
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023

DUK apie nuomą Hamburgo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Hamburgo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Hamburgo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?