Automobilių nuoma Nurembergo Oro uostas

 

Populiariausi Nurembergo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Nurembergo Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Nurembergo Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafenstr./Mietwagenzentrum, 90411 Nürnberg, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
06:30 - 23:30
Št - Sk
08:00 - 23:30
Valstybinės šventės
08:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Nurembergo Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Norint nuvykti iki savo viešbučio, yra verta pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Nurembergo oro uoste (NUE). Čia galėsite nuspręsti, kuri automobilio kategorija Jums labiausiai tinka. Kai pasiruošite išsinuomoti automobilį Nurembergo oro uoste, galėsite pasirinkti iš lengvųjų automobilių (gali būti ir minivenas), universalų, visureigių (SUV), punkte taip pat gali laukti ir prabangus automobilis. Oro uoste yra sudaryta galimybė gauti automobilį tiek naudojantis greituoju aptarnavimo langeliu, tiek nuosavu išmaniuoju telefonu iPhone. Net jei atvykstate vėlai, galite nesibaiminti – automobilio paėmimas bei grąžinimas galimas bet kokiu paros metu. Taip sudaroma galimybė lengvai naudotis automobilių nuoma Nurembergo oro uoste (NUE).
Nurembergo oro uosto paslaugos Jums Tarptautinis Nurembergo oro uostas (NUE) aptarnauja patį miestą ir aplink esančią Frankonijos metropoliteno sritį. Pagrindiniai vykdomi skrydžiai yra į Europos ar Afrikos kurortus šalia Viduržemio jūros. Nuo paties miesto oro uostas yra nutolęs 5 km. Nors yra galimybė važiuoti autobusu ar metro, tokį atstumą yra daug patogiau nuvažiuoti su automobiliu. Todėl ir yra rekomenduojama automobilių nuoma Nurembergo oro uoste. Kol kas šį oro uostą galima pasiekti važiuojant A3, A73 ar A6 greitkeliais. Nuvykti iki miesto centro iš oro uosto užtrunka apie 15 minučių.
Aplankykite Nurembergą lengvai Vokietijoje esantis Nurembergas yra istoriškai žymus miestas. Todėl atvykę čia ir naudodamiesi auto nuoma Nuremberge galite rasti gana daug paminklų, skirtų pažymėti miesto istorinius įvykius. Turą galite pradėti aplankydami Nurembergo pilį – tai leis pamatyti viso miesto panoramą. Taip pat galite nuvykti prie šv. Lorenzo bažnyčios, kuri ne tik turi įspūdingą vidų, bet ir paliks įspūdį apžiūrint ją iš išorės. Išsinuomoti automobilį Nurembergo oro uoste yra siūloma ir todėl, kad Jūs galėsite greičiau aplankyti visas įdomias vietas, tokias kaip dirižablių lauką, Nurembergo įvairias bažnyčias ir istoriškai svarbius pastatus – teisingumo ir teismo rūmus bei kitus.Taigi išsinuomoti automobilį Nurembergo oro uoste yra verta, mat tai leis Jums per daug nesugaištant laiko kelionei spėti pasigrožėti visais lankytinais objektais.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Nurembergo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Nurembergo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Nurembergo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Nurembergo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Nurembergo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 1580 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible S tronic
Audi A5 Convertible S tronic
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Audi A1
Audi A1
BMW 7 Series
BMW 7 Series

DUK apie nuomą Nurembergo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Nurembergo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Nurembergo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?