Automobilių nuoma Leipcigo/Hales Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Leipcigo/Hales Oro uostas padalinį

Adresas

Terminalring 11/Terminal B, 04435 Leipzig/Halle, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 23:30
Št - Sk
10:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Leipcigo/Hales Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Atvykę galėsite pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Leipcigo Halės oro uoste (LEJ). Ši nuoma itin pravers, nes komfortiškai galėsite pasiekti norimas vietas – atvykti iki savo viešbučio ar pamatyti lankytinus objektus. Galėsite išsinuomoti automobilį Leipcigo Halės oro uoste, naudodamiesi savo iPhone telefonu ar pasinaudodami greituoju aptarnavimu, nuėję prie langelio Express counter. Kitu atveju, atvykite į Sixt nuomos punktą, kur lauks įvairūs automobiliai: lengvieji, SUV, minivenas, prabangūs automobiliai. Jei vyksite atgal į oro uostą, galėsite jį grąžinti bet kuriuo paros metu – itin patogu, jei Jūsų skrydis išvyksta vidury nakties.
Leipcigo – Halės oro uostas (LEJ) laukia Jūsų Leipcigo Halės oro uostas (LEJ) – Skeudice įsikūręs tarptautinis oro uostas, aptarnaujantis tiek Leipcigą, tiek Halę. Oro uostas nėra itin didelis, ypač jei yra lyginama su Berlyno ar Miuncheno oro uostais. Leipcigo Halės oro uoste vykdomi įvairūs komerciniai skrydžiai, todėl aplinkiniai miestai nuolat sulaukia lankytojų iš skirtingų šalių. Oro uostas yra netoli Leipcigo ir Halės miestų, o pasiekti juos galima naudojantis A14 greitkeliu. Todėl norint važiuoti iki šių miestų, yra patartina išsinuomoti automobilį Leipcigo Halės oro uoste.
Ką aplankyti pasinaudojus automobilių nuoma Leipcigo Halės oro uoste Halė yra laikoma edukaciniu ir ekonominiu vidurinės Vokietijos centru, pritraukiančiu pakankamai daug startuolių. Šiame mieste yra žymusis istorijos muziejus, gana daug kultūrinių paminklų, o pasinaudojus auto nuoma Halėje galima pamatyti Martkirche bažnyčią, Hendelio namus bei jam skirtą monumentą. Tai istorijos kupinas miestas, primenantis žymųjį kompozitorių, kurio muzikos bus galima pasiklausyti ir įvairiuose renginiuose.Leipcigas yra didžiausias Saksonijos miestas. Jis prekiavo su kitais miestais nuo pat Šventosios Romos imperijos laikų, todėl rasite itin daug išlikusių istorinių paminklų. Vienas iš taškų, kuriuos būtina aplankyti naudojantis auto nuoma Leipcige, yra šv. Tomo bažnyčia, kur galima išgirsti ir besipraktikuojantį chorą, įvairius Bacho kūrinius. Kita vieta, kurią būtina aplankyti yra Volkerschlachtdenkmal – memorialas, nuo kurio viršaus galima pamatyti miesto panoramą.Norintiems geriau susipažinti su šiais miestais, yra rekomenduojama išsinuomoti automobilį Leipcigo Halės oro uoste.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Leipcigo/Hales Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Leipcigo/Hales Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Leipcigo/Hales Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Leipcigo/Hales Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Leipcigo/Hales Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 435 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonė
(4,4)

DUK apie nuomą Leipcigo/Hales Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Leipcigo/Hales Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Leipcigo/Hales Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?