Automobilių nuoma Bremeno Oro uostas

 

Populiariausi Bremeno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Bremeno Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Bremeno Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafenallee 27, Terminal 1, 28199 Bremen, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:30 - 23:00
Št
08:00 - 18:00
Sk
10:00 - 23:00
Valstybinės šventės
10:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Bremeno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Tik atskridus lėktuvu, norisi kuo greičiau nuvykti į reikiamą vietą – čia Jums gali padėti Sixt automobilių nuoma Brėmeno oro uoste (BRE). Reikiamą automobilį galite pasirinkti pagal norimą kategoriją: priklausomai nuo Jūsų poreikių, Jums gali tikti minivenas, SUV, konvertuojamas ar prabangus automobilis. Pasinaudodami savo iPhone galite ir greičiau pasirinkti norimą automobilį – tai leis sutaupyti kelionės laiko ir daugiau jo skirti įvairių objektų lankymui. Itin skubantiems, bet neturintiems iPhone, taip pat veikia Express counter - greitojo aptarnavimo langelis. Pasivažinėjus automobiliu, jį reikia grąžinti. Tačiau nebijokite – su Sixt grąžinimo laikas gali būti bet kuriuo paros metu.
Brėmeno oro uoste esanti automobilių nuoma – patogi ir greita Šiaurės Vokietijoje esantis Brėmeno oro uostas (BRE) daugiausia naudojamas skrydžiams Europoje. Oro uostas yra pastatytas 3,5 km nuo laisvosios Hanzos sąjungos valstijos Brėmeno miesto centro. Nors atstumas nėra toks didelis, pravartu išsinuomoti automobilį Brėmeno oro uoste (BRE). Taip bus galima nesijaudinti, kur sutalpinti bagažą, taip pat miestą pasiekti greičiau. Brėmeno oro uostas (BRE) yra prie pat A1 greitkelio, kuris susijungia su A28 greitkeliu, kertančiu Brėmeno miestą. Taigi pasinaudojus greitkeliu ir Sixt automobilių nuoma Brėmeno oro uoste, miesto centrą galėsite pasiekti vos per kelias minutes.
Brėmenas – muzikantų gimtinė Norint aplankyti Brėmeną, tiesiog reikia išsinuomoti automobilį Brėmeno oro uoste. Miesto pavadinimas turbūt visiems žinomas dėl tuo pačiu vardu pavadintų muzikantų pasakos, kuri ir išgarsino miestą. Tai yra antras pagal didumą miestas šiaurės Vokietijoje, tad ir jis turi gana daug objektų, kuriuos verta aplankyti. Naudodamiesi auto nuoma Brėmene galėsite pamatyti Švento Petro katedrą, Brėmeno rotušę bei parlamento rūmus. Pastatai yra ne tik senovinių romanikos ir gotikos stilių, bet galima rasti ir naujesnių, XX amžiaus pastatų, kurie dera šalia išlikusios architektūros. Mieste galima rasti daug skulptūrų bei skirtingų stilių pastatų, kuriuos bus itin paprasta aplankyti pasirinkus automobilių nuomą Brėmeno oro uoste. Naktį Jus taip pat galės sužavėti Schlachte rajonas, esantis prie upės – apšviestas miestas bei atspindžiai sukurs romantišką atmosferą.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Bremeno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Bremeno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Bremeno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Bremeno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Bremeno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 1633 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonė
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
Range Rover
Range Rover
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
BMW iXM60
BMW iXM60
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Maserati Grecale
Maserati Grecale
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
BMW M8 Convertible
BMW M8 Convertible
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio

DUK apie nuomą Bremeno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Bremeno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Bremeno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?