Automobilių nuoma Miuncheno Oro uostas

 

Populiariausi Miuncheno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Miuncheno Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Miuncheno Oro uostas padalinį

Adresas

Terminalstr. Mitte/MWZ Mietwagenzentrum, 85356 München, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
05:00 - 00:00
Valstybinės šventės
05:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Miuncheno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vykstant į Vokietijos pietus lėktuvu, rekomenduojama pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Miuncheno oro uoste (MUC). Čia Jūsų laukia lengvieji prabangūs automobiliai, universalai, SUV, minivenai – išsinuomoti automobilį Miuncheno oro uoste galite pagal norimą kategoriją. Kaip ir kituose įvairiuose Vokietijos oro uostuose, čia galima pasirinkti norimą automobilį naudojantis išmaniuoju telefonu iPhone arba greituoju aptarnavimo langeliu. Naudotis Sixt nuoma paprasta, mat reikiamą transporto priemonę galėsite paimti ar grąžinti bet kuriuo paros metu.
Miuncheno oro uostas (MUC) ir jo teikiamos paslaugos Miuncheno oro uostas (MUC) – pagrindinis to paties pavadinimo miesto oro uostas, kuriame vykdomi tarptautiniai skrydžiai. Jį lenkia tik Frankfurto oro uostas, o paslaugų čia teikiama itin daug. Tarp jų galima įskaityti ir siūlomą automobilių nuomą Miuncheno oro uoste. Dėl savo dydžio, oro uoste du terminalai yra dalinami į kelis modulius, kurie aptarnauja nustatytas skrydžių bendroves, skraidinančias ne tik į kitus Europos miestus, bet ir į kitus žemynus. Nuolatinis sukeliamas triukšmas vietinius gyventojus privertė uždrausti naktinius skrydžius, todėl anksčiausiai, kada galite atvykti į oro uostą, yra 6 valanda ryte. Šį oro uostą galima pasiekti A92, A9 bei A99 greitkeliais. Norint nuvažiuoti iki artimiausių miestų, yra rekomenduojama išsinuomoti automobilį Miuncheno oro uoste.
Auto nuoma Miunchene padės aplankyti visus objektus Miunchenas yra žymiausias Bavarijos miestas, turintis itin daug lankytinų vietų, kurios sudomins nepriklausomai nuo pomėgių. Norint aplankyti Miuncheną, yra patariama nepraleisti tokių vietų kaip angliškasis sodas ar Marien aikštė. Tai yra tos vietos, kurios dažniausiai pritraukia turistus. Iš kitų populiariausių objektų yra BMW muziejus, šv. Petro bažnyčia bei senamiesčio statiniai, tokie kaip naujoji rotušė. Pasinaudojus automobilių nuoma Miuncheno oro uoste, galima pamatyti ir mažiau turistines vietas, įvairias aikštes (Odeon, Karaliaus) bei muziejus (moderniojo meno ir kitus). Besivažinėdami išnuomotu automobiliu, galėsite pasigrožėti išlikusia viduramžiška tipine bavariška architektūra.Su automobilių nuoma Miuncheno oro uoste, Jūs galėsite patys susiorganizuoti turą ir aplankyti tik tas vietas, kurios Jums labiausiai rūpi. Taip galėsite sutaupyti ir laiko, ir pačių išlaidų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Miuncheno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Miuncheno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Miuncheno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Miuncheno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Miuncheno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,3
Remiantis 19775 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,3)
Transporto priemonė
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

BMW 7 Series
BMW 7 Series
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
Defender 90
Defender 90
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A3
Audi A3
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Mercedes-AMG SL63 Convertible
Mercedes-AMG SL63 Convertible

DUK apie nuomą Miuncheno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Miuncheno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Miuncheno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?