Automobilių nuoma Stutgarto Oro uostas

 

Populiariausi Stutgarto Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 24.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Stutgarto Oro uostas nuo 31.05.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Stutgarto Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafenstr. 43/MWZ, 70629 Stuttgart, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
06:30 - 00:00
Št - Sk
06:30 - 23:00
Valstybinės šventės
06:30 - 23:00

Mūsų paslaugos Stutgarto Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Štutgarto oro uosto teritorijoje – Jūsų patogumas kelionių metu. Vokiečių šeimos įkurta Sixt įmonė yra rinkos lyderis šalyje ir gali pasiūlyti plačiausią automobilių pasirinkimą, ne tik Vokietijoje, bet visoje Europoje. Be to, tai nėra vien tik Europai žinomas vardas, kadangi Sixt savo paslaugas teikia net 105-iose pasaulio šalyse. Tai inovatyvi įmonė koja kojon žengianti su naujausiomis technologijomis, todėl norimos klasės automobilį Štutgarto oro uoste galėsite užsisakyti pasinaudodami savo iPhone telefonu. Jums tereikia išsirinkti transporto priemonės kategoriją iš siūlomų - lengvųjų, universalių, SUV, kabrioletų ar kupė tipo - mašinų. Automobilių ekonomija leis Jums mėgautis kelione, o šį jausmą tik dar labiau sustiprins neribojamas kilometražas, todėl galėsite išnaršyti Štutgarto teritoriją be susirūpinimo Jūsų veide. Jei norite patirti prabangaus važiavimo malonumą, tuomet Jums reikia išsinuomoti automobilį Štutgarto oro uoste!
Išsinuomoti automobilį Štutgarto oro uoste – lengva ir patogu Štutgarto oro uostas (STR) - tai šeštas užimčiausias oro uostas Vokietijoje, įsikūręs, kaip ir būdinga daugeliui tokios paskirties pastatų, užmiestyje. Dėl šios priežasties Sixt rent a car tampa išeitimi lengvai pasiekti miestą ir keliauti jame bei Štutgarto apylinkėse. Automobilių nuoma Štutgarto oro uoste įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, todėl vos tik išėję iš pagrindinio pastato nesunkiai pastebėsite dėmesį pritraukiančią Sixt emblemą. Patogumas, kokybė ir ekonomiją - junginys apibūdinantis šios kompanijos teikiamas paslaugas. Jūsų patogumui, automobilio grąžinimo sistema ypač lengva - priėję prie greitojo aptarnavimo langelio, negaišite laiko eilėse ir atsisveikinsite su savo kelionės Štutgarte palydovu greitai ir paprastai.
Aplankykite vietovę su auto nuomą Štutgarte Vis daugiau žmonių atskrenda į STR oro uostą vedini verslo arba turistinių paskatų, taigi transporto reikiamybė auga su kiekvienais metais. Į pagalbą pasitelkę Sixt automobilių nuomą Štutgarto oro uoste, galėsite be rūpesčių tęsti savo keliones į bet kurią Štutgarto ar Švabijos regiono vietovę. Aplankykite istorinius muziejus, meno galerijas, oranžerijos sodus vos tik atvykę į Vokietiją. Istoriniu paveldu garsus miestas jums pasiūlys ne tik paganyti akis į įspūdingą architektūrą, bet ir suteiks galimybę apsilankyti Porsche ir Mercedes-Benz automobilių muziejuose. Rinkitės Sixt paslaugas ir apkeliaukite Pietvakarių Vokietiją greitai ir patikimai!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Stutgarto Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Stutgarto Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Stutgarto Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Stutgarto Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Stutgarto Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 5244 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
BMW iXM60
BMW iXM60
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Range Rover
Range Rover
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater

DUK apie nuomą Stutgarto Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Stutgarto Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Stutgarto Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?