Automobilių nuoma Dortmundo Oro uostas

 

Populiariausi Dortmundo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Dortmundo Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Dortmundo Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafenring 1, 44319 Dortmund, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 22:30
Št
07:30 - 16:00
Sk
07:30 - 22:30
Valstybinės šventės
07:30 - 22:30

Mūsų paslaugos Dortmundo Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Nusileidus lėktuvui yra svarbu galėti greitai pasiekti viešbutį, miesto centrą – tai padarysite lengviau pasirinkę Sixt automobilių nuomą Dortmundo oro uoste (DTM). Naudodamiesi šia paslauga, Jūs galėsite pasirinkti norimą automobilio kategoriją, kuria bus lengva pasiekti miesto centrą. Iš turimų kategorijų šiuo metu yra minivenas, SUV, konvertuojamas ar prabangus automobilis. Turintiems iPhone yra leidžiama ir pasirinkti savo automobilį naudojantis išmaniuoju telefonu. Išsinuomoti automobilį Dortmundo oro uoste galima ir atvykus prie greitojo aptarnavimo langelio. Kuomet nebereikia automobilio, jį į nuomos punktą galima pristatyti bet kokiu paros metu.
Naudinga išsinuomoti automobilį Dortmundo oro uoste Savo veiklą oro uostas pradėjo 1925 metais su komerciniais skrydžiais į Paryžių. Šiomis dienomis Dortmundo oro uostas (DTM) yra daugiausiai naudojamas mažų kaštų skrydžiams į kurortines Europos vietas. Tai yra daug mažesnis nei už 70 km esantis Diuseldorfo oro uostas. Pats miestas yra nutolęs 10 km, todėl yra daug patogiau į jo centrą atvykti pasirinkus automobilių nuomą Dortmundo oro uoste (DTM). Su išnuomotu automobiliu bus galima būti tikriems, kad turėsite, kur padėti savo lagaminus, bei važiuosite ten, kur norite. Važiuojant greitkeliu galima pasiekti Dortmundą ir aplankyti didelę dalį Rūro regiono.
Vietovė aplink oro uostą Rūro regionas yra vienas tankiausių Vokietijoje. Šio regiono didžiausi miestai yra Dortmundas ir Esenas. Regionas žymus ne tik savo industriniais pasiekimais, bet ir tuo, kad keli miestai jau buvo tapę kultūros sostinėmis. Miestuose yra daug muziejų bei architektūrinių paminklų – norint juos visus pamatyti, galima išsinuomoti automobilį Dortmundo oro uoste. Nepaisant besiplečiančios pramonės, regionas vis tiek išlaiko savo žalumą.Dortmundas yra nepriklausomas miestas, esantis per vidurį Rūro regiono. Dėl savo nuolat augančios populiacijos, jis jau tapo 8 didžiausiu miestu Vokietijoje. Pasinaudojus auto nuoma Dortmunde galima pastebėti daugiau modernių pastatų, kultūrinių ir edukacinių institucijų. Važiuojant aplink miestą galima grožėtis Signal Iduna, Westfalen parkais, Florian bokštu bei įvairiais muziejais – Futbolo, Pramonės.Sixt automobilių nuoma Dortmundo oro uoste leis Jums pasigrožėti šalia esančiais miestais greitai ir lengvai.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Dortmundo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Dortmundo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Dortmundo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Dortmundo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Dortmundo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 887 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover
Range Rover
Mercedes-AMG SL63 Convertible
Mercedes-AMG SL63 Convertible
BMW M4 Cabrio
BMW M4 Cabrio
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Audi A3
Audi A3
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

DUK apie nuomą Dortmundo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Dortmundo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Dortmundo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?