Automobilių nuoma Frydrichshafeno Oro uostas

 

Populiariausi Frydrichshafeno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Frydrichshafeno Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Frydrichshafeno Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafen Loewental, 88046 Friedrichshafen, Vokietija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 18:00
Št
08:00 - 12:00
Sk
10:00 - 12:00

Mūsų paslaugos Frydrichshafeno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vykstantiems į Frydrichshafeną, patogumo dėlei yra paruošta Sixt automobilių nuoma Frydrichshafeno oro uoste (FDH). Nuo 1912 metų veikianti Sixt įmonė palaiko aukštos kokybės paslaugas, leidžiančias Jums lengviau aplankyti šalia oro uostų esančius miestus bei nuvykti į savo viešbutį. Norintiems išsinuomoti automobilį Frydrichshafeno oro uoste, reikės užsirezervuoti norimą jo kategoriją. Frydrichshafeno oro uoste (FDH) esančiame Sixt nuomos punkte bus paruošti ne tik universalūs, bet ir lengvieji automobiliai, vienas iš jų gali būti ir minivenas. Jei grįžtate su automobiliu į oro uostą, galite grąžinti jį bet kokiu paros metu.
Naudinga išsinuomoti automobilį Frydrichshafeno oro uoste Frydrichshafeno oro uostas (FDH) daugiausiai naudojamas vykstant į Frydrihshafeną ir Konstancos ežero pakrančių miestus. Tai yra vienas didžiausių Baden – Vutenbergo regiono oro uostų, kuriuos pralenkia tik esantys Štutgarto ir Karsruhės apylinkėse. Frydrichshafeno oro uoste populiariausi vykdomi skrydžiai yra į kitus Europos miestus, tačiau yra ir keli vietiniai skrydžiai į Hamburgą, Frankfurtą, Diuseldorfą bei Berlyną. Pasinaudojus automobilių nuoma Frydrichshafeno oro uoste, šalia esančiais greitkeliais galima pasiekti ne tik už 3 km esantį Friedrichshafeną, bet ir toliau esančius Miuncheną ar Ulmą.
Trys miestai, kuriuos verta aplankyti Frydrichshafenas yra pramoninis miestas, esantis Konstancos ežero šiaurinėje pakrantėje. Šis miestas buvo išgarsintas diržablių įkūrėjo – Ferdinando von Zepelino, kuris čia įkūrė savo fabriką. Pasirinkę auto nuomą Frydrichshafene galėsite aplankyti jo namus, pamatyti jo skulptūrą ir Zepelin universitetą – mokslo centrą. Iš kitų kultūrinių objektų taip pat yra miesto pilis bei šv. Nikolajaus bažnyčia.Ulmas yra ilgą istoriją turintis miestas, šiuo metu tai yra ekonominis centras dėl turimų skirtingų pramonės rūšių. Šis Vokietijos miestas yra Alberto Einšteino gimtinė, todėl galėsite pasivaikščioti tomis vietomis, kurios vaikščiojo žymusis mokslininkas. Ulmas taip pat yra žinomas dėl aukščiausio Europoje bažnyčios smaigalio, kuris yra 161 m aukščio.Miunchenas yra Bavarijos sostinė, esantis netoli alpių. Tai yra trečias pagal dydį miestas Vokietijoje. Jis nuolat traukia vietinius bei užsienio gyventojus dėl nuolat vystomų technologijų, finansų, kultūros, edukacinių sričių. Mieste yra itin daug parkų bei išlikusių senoviškų pastatų. Istorijos mėgėjai galės pasigrožėti ne tik įvairiomis aikštėmis, bet ir rotuše, bažnyčiomis.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Frydrichshafeno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Frydrichshafeno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Frydrichshafeno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Frydrichshafeno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Frydrichshafeno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 109 atsiliepimais
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)
Po grąžinimo
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Defender 110
Defender 110
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
Mercedes-Benz G500
Mercedes-Benz G500
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW X5M 50
BMW X5M 50
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Maserati Grecale
Maserati Grecale

DUK apie nuomą Frydrichshafeno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Frydrichshafeno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Frydrichshafeno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?