Automobilių nuoma Hanoveras

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Hanoveras

Išsinuomoti automobilį Hanoveryje renkasi daugelis!

Išsinuomoti automobilį Hanoveryje renkasi daugelis!

Automobilių nuoma Hanoveryje – ieškantiems sprendimo greitai pasiekti kelionės tikslą. 1912 metais Vokietijoje Martino Sixto įkurta automobilių nuomos kompanija stebina teikiamų paslaugų kokybe ne tik gimtinėje, bet ir visame pasaulyje. 105 – ios šalys ir kas pusę metų naujais pakeičiami automobiliai užtikrina gerą SIXT RENT A CAR vardą, todėl išsinuomoti automobilį Hanoveryje renkasi vis daugiau žmonių. Tai patogu, nes galite išsinuomoti patinkančios klasės automobilį bei pasinaudoti kitomis papildomomis paslaugomis. Atraskite Hanoverį ir išnaršykite Vokietiją, nes kilometražas neturi ribų. Leiskitės į naujus nuotykius su auto nuoma Hanoveryje! Automobilių nuoma Hanoveryje leidžia patogumą mėgstantiems žmonėms rinktis ne tik iš prabangios ar sportinės klasės automobilių. Čia taip pat rasite ir lengvuosius krovininius arba ekonomiškus modelius. Išsirinkite Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią automobilio kategoriją ir pradėkite ar pratęskite savo kelionę Hanoveryje. SIXT RENT A CAR klientai mėgsta patogumą, todėl prireikus galėsite užsisakyti GPS navigatoriaus, vaikiškų kėdučių ar papildomo automobilio draudimo paslaugas. Keliaukite, atraskite ir pradėkite mėgautis SIXT teikiamu komfortu!
Hanoveris – istorinis miestas! Apsilankius Hanoveryje nesunku pastebėti miesto autentiką: čia ne tik gausu istorinių pastatų, bet ir žaliųjų miesto zonų. Puikiai išvystyta miesto infrastruktūra leidžia po Hanoverį automobiliu keliauti laisvai, o mieste esančios automobilių aikštelės tik paskatina keliauti po gana nemažą miestą asmeniniu transportu. Lankantis čia rekomenduojame nuvykti iki pagrindinės miesto aikštės, kur rasite XV a. statinius ir turgaus aikštę, kuri iki šių dienų išlaikė originalią savo išvaizdą. Nuvažiuokite iki Herrenhausen rūmų ir sodo: čia pasigrožėsite Baroko eros statiniais bei skulptūromis, pasivaikščiosite nuostabiai prižiūrėtame sode. Hanoveris garsus ir savo meno galerija, tad, jei domitės menu, siūlome apsilankyti Landesgalerie meno galerijoje, kurioje puikuojasi dailinkų ir kitų menininkų darbai nuo romanistinio laikotarpio iki šių dienų. Atraskite Vokietiją ir jos grožį, kuris slepiasi Hanoveryje. SIXT Jūsų kelionės palydovas!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Hanoveras
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Hanoveras?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Hanoveras, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Hanoveras.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Hanoveras?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Hanoveras. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,2
Remiantis 3287 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)
Transporto priemonės perdavimas
(4,2)

Latest premium additions to the fleet

VW Golf
VW Golf
Audi A3
Audi A3
VW Beetle
VW Beetle
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
BMW 530
BMW 530
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Audi A1
Audi A1
DUK apie nuomą Hanoveras
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Hanoveras?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Hanoveras?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Hanoveras?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?