Automobilių nuoma
Kiles
Žlugimas
Vokietija // Kiles
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Kiles: Sixt automobilio nuoma internetu

Norintiems keliauti greitai ir saugiai verta rinktis automobilių nuomą Kylyje! Išbandykite jau daugiau nei šimtmetį veikiančios SIXT RENT A CAR kompanijos paslaugas ir atraskite Kylį bei jo slapčiausias vietas. Didžiausias automobilių pasirinkimas Europoje skatina žmones išsinuomoti automobilį Kylyje. Atraskite SIXT teikiamą komfortą ir, užsukę į vieną iš padalinių, išsirinkite mėgstamos klasės mašiną. Kylyje Jums siūlomos ne tik sportinių ar lengvųjų automobilių kategorijos, taip pat čia galėsite rinktis iš lengvųjų krovininių bei prabanga spinduliuojančių mašinų. Patogus važiavimas ir neribotas kilometražas atvers naujas galimybes ne tik pakeliauti po Kylį, bet ir sutvarkyti darbo ar asmeninius reikalus. Atraskite Vokietiją su auto nuoma Kylyje!

 
 • Kylio centrine gelez. stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Sophienblatt 25-27
  24114 Kiel

  Pi. - Se.08:00 - 19:00
  Nedarbo diena09:00 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Kiel

  Sixt Automobilių nuoma
  Sörensenstr. 4-10
  24143 Kiel

  Pi. - Pe.07:00 - 19:00
  &#.08:00 - 13:00
  Se.09:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Kylis Cruise Center Ostseekai

  Sixt Automobilių nuoma
  Only for cruise ship passenger
  24103 Kiel

  Pi. - Se.06:00 - 13:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Automobilių nuoma Kylyje – tam, kas vertina patogumą!

Atraskite SIXT RENT A CAR teikiamus privalumus ir keliaukite po Kylį užtikrintai ir patogiai. Nenuvilianti vokiška kokybė skatina keliautojus ir vietinius išsinuomoti automobilį Kylyje. Rinkitės iš lengvųjų, universalų, kupė ir kabrioletų, o, galbūt, Jus domina visureigiai ar lengvieji krovininiai –platus automobilių pasirinkimas Jūsų dėmesiui. Mieste lankotės pirmą kartą ir nežinote, kaip pasiekti norimas vietas? Ne bėda, nes prireikus pasirinktame automobilyje įmontuosime GPS navigatorius, kurie užtikrins, kad išvykos tikslą pasiektumėte greitai ir laiku. Jeigu keliaujate su mažais vaikais, priklausomai nuo jų amžiaus pritaikysime vaikiškas automobilines kėdutes, todėl kelionė bus saugi visiems šeimos nariams. Pradėkite keliauti ir atraskite SIXT patogumą!

Kylis – Šiaurės Vokietijos uostas!

Kylyje nesunku pajausti uostamiesčio atmosferą: čia nuolat atvyksta ir iš uosto išvyksta dešimtys laivų. Taip pat mieste gausu muziejų, pramogų centrų. Vienas tokių – Kylio akvariumas, kuriame galėsite nusikelti į povandeninį pasaulį ir vaikščioti ne tik tarp nardančių ruonių, bet ir gausybės kitų žuvų. Pasivažinėkite po miestą ir susipažinkite su jo kultūriniu paveldu. Apsilankykite miesto aikštėje ir Šv. Mikalojaus bažnyčioje, kuri yra puikus Gotikos pavyzdys. Kylis – stebinantis ir netikėtas, kaip ir pati Vokietija. Atraskite šį Europos miestą su SIXT! 

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service