Automobilių nuoma asmenims su negalia

Neleiskite negaliai apriboti Jūsų kelionės planų. Vien dėl to, kad Jūs turite fizinius apribojimus nereiškia, kad negalite mėgautis asmeninio automobilio nuomos laisve. Kelionės Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse tapo prieinamos žmonėms su negalia.

Išsinuomokite automobilį iš SIXT ir mes suteiksime rankino automobilio valdymo prietaisą nemokamai! Pasiūlymas galioja automobilių nuomai Baltijos šalyse.

Norėdami užsisakyti rankinį automobilio valdymą skambinkite +370 5 2395636 arba rašykite mums [email protected] Svarbu! Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu neįmanoma užsisakyti rankinio automobilio valdymo automatiškai!

Atkreipkite dėmesį, kad rankinis automobilio valdymas gali būti įdiegtas tik automobiliuose su automatine pavarų dėže. Užsisakykite automobilį šiandien!

Mėgaukitės vairavimu - mes pasirūpinsime Jūsų saugumu!

Šiuo metu mes siūlome vienos rūšies rankinį automobilio valdymą, todėl prašome įvertinti savo gebėjimą vairuoti naudojant būtent tokį rankinį valdymą.

Mes siūlome:

- įvairių markių ir modelių automobilius su automatine pavarų dėže, kuriuose gali būti įrengta rankinio valdymo sistema;

- kompetetingus ir apmokytus darbuotojus, kurie parengs automobilį ir padės patogiai patekti į jo vidų;

- automobilio pristatymą į Jūsų pasirinktą vietą, Jūsų pasirinktu laiku;

- išsamias instrukcijas;

- 24/7 pagalbą telefonu arba vietoje, jeigu ji yra reikalinga.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite +370 52395636 ar rašykite [email protected]