Automobilių nuoma
Airija
Žlugimas
Airija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Airija: automobilio nuoma internetu

Aplankykite naują šalį stilingai – pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Airijoje su SIXT rent a car. Pasirinkite Jums patinkantį automobilio tipą ir galėsite greitai ir patogiai aplankyti net atokiausius šalies kampelius. Nesvarbu, ar labiau mėgstate važiuoti neišbandytais keliais su visureigiais, ar labiau norite pasivažinėti kabrioletu skirtinguose Airijos miestuose, šiuos ir kitus automobilių tipus rasite mūsų nuomos punktuose.

SIXT automobilių nuoma Airijoje

Įvairiose šalies vietose esančiuose punktuose (tiek miestuose, tiek oro uostuose), turite galimybę pasinaudoti auto nuoma, palengvinančia Jūsų kelionę. Pasirinkę mūsų paslaugas, ne tik galėsite pasirinkti iš kelių skirtingų automobilių tipų (kabrioletų, kupė, lengvųjų, universalų, keturiais ratais varomų visureigių), bet ir gausite kelias naudas. Pavyzdžiui, mes galime suteikti ne tik automobilio draudimą, bet ir neribotą kilometražą: neskaičiuosime, kiek kilometrų nuvažiavote, o tai itin naudinga pasiruošusiems leistis į ilgą kelionę. Tad išsinuomoję mūsų siūlomą automobilį, galėsite patogiai išnaršyti visą Airiją, neribodami savo kelionės. Visa tai Jums gali suteikti SIXT rent a car.

Vairavimo taisyklės Airijoje

Prieš vykdami į kitą šalį, sužinokite daugiau apie ten numatytus vairavimo įpročius. Tai ypač svarbu visam kelionės saugumui ir sklandumui. Pagrindinės taisyklės, kurias turite atsiminti kelionės metu yra:

automobilių eismas vyksta kairėje pusėje;

maksimalus galimas greitis miestuose – 50 km/val (31 mylia per valandą: Airijoje ženklai bus nurodyti myliomis, o ne kilometrais);

neleidžiama turėti rankoje mobilaus telefono;

vietovėse netoli ūkių būtina važiuoti iš lėto.

Taip pat: visoje šalyje vykdomi netikėti vairuotojų patikrinimai. Todėl jei pastebėsite stabdantį policininką, elkitės ramiai ir sekite jo nurodymus.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Airijoje?

Nusprendę išsinuomoti automobilį Airijoje, pasiruoškite aplankyti daugelį čia esančių svarbių miestų ir kitų turistinių objektų. Siūlome pradėti nuo šalies sostinės Dublino, kurio istorija siekia daugiau nei tūkstantį metų. Šiame mieste rekomenduojame aplankyti seniausią Airijos universitetą – Triničio, kuris buvo įkurtas dar 1592 metais. Tai tikra atgaiva norintiems bent kelias minutes pailsėti nuo miesto šurmulio ir pasinerti į akademinį pasaulį.

Natūralu, kad norint pažinti Airiją, turite aplankyti ne tik sostinę. Rekomenduojami miestai Jūsų kelionei: Keris (būtina pamatyti pusiasalį ir Mukroso namus), Viklou (šalia yra vienuolių miestelis, įkurtas VI amžiuje), Dolkis (sala, turinti senovinį fortą), Korkas, Golvėjus, Kašelis (jame stūkso nepaprasto grožio pilis).

Negalite palikti Airijos, nepamatę to, ką gali pasiūlyti šalies gamta. Naudodamiesi nuomotu automobiliu, būtinai nuvykite į Arano salas ar prie Mohero skardžių. Šios, dažnai filmuose matomos uolienos iš tolo sužavi šalies lankytojus. Tai yra vienas iš labiausiai lankomų Airijos gamtos objektų: kasmet čia apsilanko apie 1 mln. žmonių.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas