Automobilių nuoma Dublin

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Dublin

Automobilių nuoma Dubline – išmintingas pasirinkimas

Automobilių nuoma Dubline – išmintingas pasirinkimas

SIXT automobilių nuoma Dubline – kelionės patogumas, kai jo reikia! Martinas Sixtas, 1912 metais Vokietijoje įkūręs automobilių nuomos kompaniją „SIXT“, nesitikėjo, kad veikla išaugs iki pasaulinio lygio. Šiandien SIXT RENT A CAR įmonė veikia daugiau nei 100 šalių, o SIXT vardas yra ne tik žinomas, bet ir asocijuojamas su prabanga, komfortu ir kokybe. Atrasti Dubliną labai patogu su mašina, todėl išsinuomoti automobilį Dubline tikrai verta. Rinkitės iš įvairių klasių automobilių, todėl tiek vertinantys automobilio ekonomiką, tiek ir norintys prabangos ras sau tinkamą automobilio tipą. Pradėkite savo kelionę po Airiją ir leiskitės atrasti vienos gražiausių Europos sostinių su auto nuoma Dubline! Kaip ir bet kur, automobilis labai praverčia norint greičiau įveikti didelius miesto atstumus ir patogiai pasiekti norimas vietas. Kompanija „SIXT“ pataria išsinuomoti automobilį Dubline ir taupyti savo kelionės laiką. Užsukite į vieną iš SIXT RENT A CAR padalinių Dubline ir nuspręskite, koks automobilio tipas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Kartu su automobiliu Jums pasiūlysime ir kitas paslaugas: vaikiškas automobilines kėdutes, GPS navigatorius ar papildomą automobilio draudimą. Mėgaukitės savo viešnage Airijoje ir išbandykite SIXT automobilius!
Dublinas – subtilia didybe stebinantis miestas Atvykus į Dubliną neįmanoma nepastebėti šio miesto grožio. Visai nesvarbu, ar čia lankotės darbo ar atostogų tikslais, rekomenduojame pro akis nepraleisti pagrindinių miesto objektų. Nuvykite iki Dublino pilies, kuri yra laikoma seniausiu architektūros pavyzdžiu visame mieste. Pamatykite romaninio ir gotikinio stiliaus duetą – Kristaus bažnyčios katedrą bei pasivaikščiokite Šv. Stepono Žaliajame parke. Airija taip pat garsėja ir dėl savo Gineso alaus: siūlome nuvažiuoti iki Gineso alaus daryklos, kurioje susipažinsite su alaus gamybos procesu, o užkopus visu, 7 aukštų pažintiniu taku, galėsite paskanauti alaus ir pasigrožėti iš ten atsiveriančia panorama. Atraskite, koks įdomus yra Dublinas ir patogiai po jį važinėkite SIXT automobiliu!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Dublin
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Dublin?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Dublin, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Dublin.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Dublin?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Dublin. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,4
Remiantis 8612 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,5)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)
DUK apie nuomą Dublin
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Dublin?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Dublin?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Dublin?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?