Automobilių nuoma Dublin Oro uostas

 

Populiariausi Dublin Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Dublin Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Dublin Oro uostas padalinį

Adresas

Terminal 1 and 2, . Dublin, Airija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
05:00 - 00:00
Valstybinės šventės
05:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Dublin Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Airiją ir jos sostinę aplankyti bus lengva, jei naudositės Sixt automobilių nuoma Dublino oro uoste. Nuomos paslaugomis užsiimanti kompanija Sixt rent a car savo klientais rūpinasi jau daugiau nei 100 metų – nuo pat jos įkūrimo 1912 metais. Šiuo metu nuomos punktus galite rasti net 105-iose šalyse, taigi Jums visuomet bus patogu nuvykti iki viešbučio, aplankyti visas svarbias vietas, kad ir kur keliautumėte. Jeigu nusprendėte išsinuomoti automobilį Dublino oro uoste, galite rinktis iš trijų siūlomų tipų. Jums gali būti pasiūlyti lengvieji automobiliai, universalai arba visureigiai (SUV). Šiais automobiliais galėsite ekonomiškai ir patogiai pasiekti savo kelionės tikslą.
Nuvykite į sostinę su automobilių nuoma Dublino oro uoste Tarptautinis Dublino oro uostas (DUB) – pagrindinis šalyje. Iš šio oro uosto galima nuvykti ne tik į įvairias Europos šalis, bet ir į kitus žemynus – vykdomi skrydžiai ir į Šiaurės Ameriką, ir į Viduriniuosius Rytus. Oro uoste yra du terminalai, juose laukdami skrydžio galite pasivaikščioti ir pailsėti. Oro uoste siūlomos įvairios paslaugos, tarp jų – ir automobilių nuomos. Išsinuomoti automobilį Dublino oro uoste ganėtinai paprasta, reikia tik rasti Sixt rent a car nuomos punktą. Iki sostinės reikėtų važiuoti apie 10 km.
Auto nuoma Dubline – pamatykite viską patogiai Dublinas – istoriškai svarbus miestas, todėl būtinai aplankykite Dublino pilį, kuri stovi mieste nuo pat 1204-ųjų. Šiuo metu pilyje yra du muziejai – policijos ir pinigų, po visą jo teritoriją galima pasivaikščioti. Jei norite ramybės, pasivaikščiokite aplink Trinity koledžą. Jei atvyksite studijų laikotarpiu, čia pamatysite ne vieną egzaminams besiruošiantį studentą. Aplankykite ir Mokslo galeriją, joje galėsite pamatyti tikrame gyvenime pritaikomus mokslinius atradimus. Nuvykite ir prie Dubh Linn sodų – tai puiki alternatyva tiems, kurie nenori mokėti už įėjimą į Dublino pilį. Žinoma, jei norite pamatyti tikrąjį Dubliną, būtinai atvykite į miestą tada, kai vyksta įvairūs festivaliai – pavyzdžiui, šv. Patriko ar Fringe.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Dublin Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Dublin Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Dublin Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Dublin Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Dublin Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 8606 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)

DUK apie nuomą Dublin Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Dublin Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Dublin Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?