Automobilių nuoma Airija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Airija

Atraskite Airija

SIXT automobilių nuoma Airijoje

SIXT automobilių nuoma Airijoje

Aplankykite naują šalį stilingai - pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Airijoje su SIXT rent a car. Pasirinkite Jums patinkantį automobilio tipą ir galėsite greitai ir patogiai aplankyti net atokiausius šalies kampelius. Nesvarbu, ar labiau mėgstate važiuoti neišbandytais keliais su visureigiais, ar labiau norite pasivažinėti kabrioletu skirtinguose Airijos miestuose, šiuos ir kitus automobilių tipus rasite mūsų nuomos punktuose. Įvairiose šalies vietose esančiuose punktuose (tiek miestuose, tiek oro uostuose), turite galimybę pasinaudoti auto nuoma, palengvinančia Jūsų kelionę. Pasirinkę mūsų paslaugas, ne tik galėsite pasirinkti iš kelių skirtingų automobilių tipų (kabrioletų, kupė, lengvųjų, universalų, keturiais ratais varomų visureigių), bet ir gausite kelias naudas. Pavyzdžiui, mes galime suteikti ne tik automobilio draudimą, bet ir neribotą kilometražą: neskaičiuosime, kiek kilometrų nuvažiavote, o tai itin naudinga pasiruošusiems leistis į ilgą kelionę. Tad išsinuomoję mūsų siūlomą automobilį, galėsite patogiai išnaršyti visą Airiją, neribodami savo kelionės. Visa tai Jums gali suteikti SIXT rent a car.
Vairavimo taisyklės Airijoje Prieš vykdami į kitą šalį, sužinokite daugiau apie ten numatytus vairavimo įpročius. Tai ypač svarbu visam kelionės saugumui ir sklandumui. Pagrindinės taisyklės, kurias turite atsiminti kelionės metu yra: automobilių eismas vyksta kairėje pusėje; maksimalus galimas greitis miestuose - 50 km/val (31 mylia per valandą: Airijoje ženklai bus nurodyti myliomis, o ne kilometrais); neleidžiama turėti rankoje mobilaus telefono; vietovėse netoli ūkių būtina važiuoti iš lėto.Taip pat: visoje šalyje vykdomi netikėti vairuotojų patikrinimai. Todėl jei pastebėsite stabdantį policininką, elkitės ramiai ir sekite jo nurodymus. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Airijoje? Nusprendę išsinuomoti automobilį Airijoje, pasiruoškite aplankyti daugelį čia esančių svarbių miestų ir kitų turistinių objektų. Siūlome pradėti nuo šalies sostinės Dublino, kurio istorija siekia daugiau nei tūkstantį metų. Šiame mieste rekomenduojame aplankyti seniausią Airijos universitetą - Triničio, kuris buvo įkurtas dar 1592 metais. Tai tikra atgaiva norintiems bent kelias minutes pailsėti nuo miesto šurmulio ir pasinerti į akademinį pasaulį.Natūralu, kad norint pažinti Airiją, turite aplankyti ne tik sostinę. Rekomenduojami miestai Jūsų kelionei: Keris (būtina pamatyti pusiasalį ir Mukroso namus), Viklou (šalia yra vienuolių miestelis, įkurtas VI amžiuje), Dolkis (sala, turinti senovinį fortą), Korkas, Golvėjus, Kašelis (jame stūkso nepaprasto grožio pilis).Negalite palikti Airijos, nepamatę to, ką gali pasiūlyti šalies gamta. Naudodamiesi nuomotu automobiliu, būtinai nuvykite į Arano salas ar prie Mohero skardžių. Šios, dažnai filmuose matomos uolienos iš tolo sužavi šalies lankytojus. Tai yra vienas iš labiausiai lankomų Airijos gamtos objektų: kasmet čia apsilanko apie 1 mln. žmonių.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Airija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Airija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Airija, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Airija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Airija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,3
Remiantis 10900 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,4)
DUK apie nuomą Airija
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Airija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Airija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Airija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Airija

Rodyti daugiau