Automobilių nuoma
Cork
Žlugimas
Airija // Cork
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Cork: Sixt automobilio nuoma internetu

Nauji atradimai Airijoje su SIXT automobilių nuoma Korke! Išbandykite 1912 metais įkurtos automobilių nuomos kompanijos paslaugas ir įsitikinkite maloniu aptarnavimu. SIXT RENT A CAR veikia net 105 – iose pasaulio šalyse. Ši automobilių nuomos kompanija siūlo patogumą bet kuriame pasaulio krašte. Nusprendus išsinuomoti automobilį Korke, Airijoje, Jums bus pasiūlytos įvairaus tipo mašinos: lengvieji, universalai, kupė, kabrioletai ar prabangūs SUV. Rinkitės iš ekonomiškų, sportinių ar visišką komfortą garantuojančių mašinų ir važinėkite jomis po žavingą Airiją. Neskaičiuokite pravažiuojamų kilometrų, nes kilometražas važiuojant SIXT automobiliais nėra ribojamas. Nepažintas kraštas ir maloni kelione su auto nuoma Korke!

 
 • Korkas Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Kinsale Road
  . Cork

  Pi. - Se.07:00 - 24:00
  Nedarbo diena07:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Išsinuomoti automobilį Korke – išmintingas sprendimas!

Antras pagal dydį Airijos miestas paprasčiausiai yra apžiūrimas pasinaudojus automobilių nuoma Korke. Išbandykite SIXT RENT A CAR įmonės paslaugas ir atraskite šalį ir jos kultūrą iš labai arti. Išsirinkite optimaliausią automobilio tipą, o mes pasiūlysime tuo metu turimus automobilius. Tegul kelionė būna patogi ir nerūpestinga. Lengvai atraskite norimus kelius ir vietas su automobilyje įdiegta GPS sistema. Taip pat nesijaudinkite, jei keliaujate su mažyliais, nes Jūsų ir vaikų komfortui bus pasiūlytos vaiko amžių atitinkančios vaikiškos kėdutės. SIXT automobilių nuomos kompanija ne tik kokybė, bet ir išskirtinis dėmesys klientams!

Korkas – miestas, išlaikęs autentiškumą

Vis modernėjantis urbanistinis Airijos paveikslas sunkiai prilyginamas Korkui. Šiame mieste puikiai išsilaikę istoriniai pastatai, pilys, didingos bažnyčios ar jau muziejais tapę, šimtmečius menantys, pastatai. Lankantis Korke siūlome nuvykti iki Angliškojo turgaus, kuris veikia nuo XVII amžiaus. Jame galima įsigyti ar paragauti vietinių skanėstų bei pasigrožėti autentišku pastato interjeru. Susipažinkite su miestu vaikštinėdami centrine Patriko gatve, kur kadaise veikė amatininkų dirbtuvės ir buvo įsikūrusios mažos parduotuvėlės. Jeigu norite pasigrožėti įspūdingais panoraminiais vaizdais, tada automobiliu nuvykite iki Juodosios uolos pilies, kurioje dabar įkurta observatorija. Savo pažintį su Airija ir šiuo miestu tęskite nuvažiuodami iki Kinseilio. Tai – vieta, kurioje išvysite nedideles kalvas, jūrą, jachtas ir žvejus. Tai vienas gražiausių Airijos kurortų, todėl nepraleiskite galimybės jo pamatyti! Korkas, atradimai ir nauji potyriai su SIXT!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas