Automobilių nuoma
Australija
Žlugimas
Australija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Australija: automobilio nuoma internetu

Pamatykite šalį patogiai, kontroliuodami kelionės maršrutą ir važiavimo tempą, išvykimo laikus: pasirinkite išsinuomoti automobilį Australijoje su SIXT rent a car. Taip galėsite ne tik šalį aplankyti Jums patogiu automobiliu, bet ir būsite nevaržomi viešojo transporto tvarkaraščių. Pasirinkite automobilių nuomos paslaugas, kuriomis galėsite atsipalaiduoti, pakeliauti, o jei vykstate į verslo kelionę, ir lengvai susisiekti su partneriais, esančiais skirtingose šalies vietose.

SIXT automobilių nuoma Australijoje

Nuo pat 1912 metų įkurta įmonė teikia automobilių nuomos paslaugas, kurios praverčia ne tik turistams, bet ir verslininkams, vykstantiems susitikti su savo partneriais. Atvykę į Jums artimiausią nuomos punktą (jie yra skirtinguose Australijos miestuose ir oro uostuose), galėsite pasirinkti Jums labiausiai pagal poreikius tinkantį automobilį: lengvąjį, universalą, kupė, kabrioletą, visureigį. Jei atvykstate vežini dideliu kiekiu brangaus bagažo, siūlome vykti į punktą, kuriame rasite lengvąjį krovininį automobilį. SIXT rent a car paslaugas verta rinktis ir todėl, kad į jas įtrauktas neribotas kilometražas, suteikiame satelitinę navigaciją ir galime parūpinti papildomą vairuotoją. Naudodamiesi šiomis paslaugomis, pamatysite Australiją patogiai.

Vairavimo taisyklės Australijoje

Kelionėje, ypatingai vykstant į užsienį, yra svarbus saugumas. Todėl pieš naudodamiesi auto nuoma, susipažinkite su Australijos kelių eismo taisyklėmis. Kelis svarbiausius vairavimo punktus rasite žemiau:

Kaip ir Didžiojoje Britanijoje, Australijoje eismas vyksta kairiąja kelio puse;

Tarpmiestiniai regioniniai keliai turi tik kelias degalines, todėl būtina susiplanuoti sustojimą iš anksto, kad nepritrūktumėte kuro;

Kai kuriose vietovėse gali būti reikalingi važiavimo leidimai;

Jei Jūsų vairavimo teisės turi tik lietuvišką tekstą, Jums reikės tarptautinio vairavimo pažymėjimo;

Greitis Australijoje matuojamas kilometrais per valandą: neviršykite jo.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Australijoje?

Australija traukia daugelį keliautojų: tai vis dar laikoma viena iš tų egzotiškų šalių, kurias verta aplankyti ne tik dėl miestų atrakcijų, bet ir gamtos vaizdų. Daugeliui pirmiausia norisi susipažinti su kultūra, todėl nusprendę išsinuomoti automobilį Australijoje, jie iš karto patraukia į du žymiausius miestus: Sidnėjų ir Melburną. Sidnėjuje Jūsų lauks įstabusis Operos pastatas. Šiame mieste, kuris dažnai palaikomas šalies sostine (nors tikroji Australijos sostinė yra Kanbera), yra ir įžymusis Prieplaukos tiltas, kuriuo ne tik galite važiuoti, bet ir užlipti ant jo viršaus.

Jei nuvyksite į Australijos Tasmanijos salą, neaplenkite Senojo ir Naujojo meno muziejaus, kuriame

eksponuojama įspūdinga kolekcionieriaus Deivido Velšo kolekcija.

Norite pasigrožėti australiška gamta? Tuomet turime net kelis pasiūlymus: Uluru kalva, esanti Šiaurinėje teritorijoje, taip pat šalia Adelaidės esantis Barosos slėnis, Perto paplūdimiai, kalkakmenio kolonos, dar vadinamos 12 apaštalų kolonomis. Žinoma, negalite palikti Australijos nepamatę Didžiojo Barjerinio rifo, Kvynslande. Jei turėsite galimybę, ne tik privažiavę pavaikščiokite, bet ir paplaukiokite šioje įspūdingoje gamtos vietoje.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas