Automobilių nuoma
Melbourne
Žlugimas
Australija // Melbourne
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Melbourne: Sixt automobilio nuoma internetu

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Melburne padeda susiorganizuoti nuostabią viešnagę. Nuomojamų automobilių klasė svyruoja nuo ekonomiškos iki prabangios, o kategorija – nuo komfortiško sedano iki dėmesį prikaustančio limuzino. Daugiau nei šimtmetį patirties sukaupusi tarptautinė bendrovė siūlo ir papildomų nuomos privalumų. Jie leidžia gėrėtis egzotiškąja Australija ypač patogiai. „Sixt“ rent a car – tai patikimas sprendimas smagioms atostogoms ar solidžiai verslo komandiruotei Melburne.

 
 • Melburnas Oro Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  2 Tarmac Drive
  3043 Tullamarine

  Pi. - Se.06:00 - 21:45
  Nedarbo diena06:00 - 21:45

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

 • Melburnas

  Sixt Automobilių nuoma
  230 A'Beckett Street
  3000 Melbourne

  Pi. - Pe.08:00 - 16:45
  &#. - Se.08:00 - 11:45
  Nedarbo diena08:00 - 16:45

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

„Sixt“ automobilių nuoma Melburne

„Sixt“ auto nuoma rūpinasi nuo 1912 m. Įmonės komanda Australijoje puikiai žino keliautojų poreikius ir užtikrina galimybę išsinuomoti automobilį Melburne ypač geromis sąlygomis. Jei kelyje kiltų neaiškumų, visuomet galite gauti informacijos norima kalba. Melburnas pasižymi aukštos kokybės keliais, todėl iš „Sixt“ asortimento galite išsirinkti jums labiausiai patinkančią automobilių kategoriją ar klasę. Kompanijos darbuotojai pagal rezervuotą kategoriją parinks geriausiai tinkantį mašinos modelį.

Poilsinė, pažintinė ar verslo kelionė bus dar malonesnė užsisakius papildomų „Sixt“ paslaugų. Pati Australija ir jos miestai užima didžiulį plotą, todėl svečiams dažnai praverčia navigacinė sistema ir draudimas. Tam, kad mažieji keliautojai taip pat jaustųsi patogiai ir saugiai, su „Sixt“ mašinomis komplektuojamos vaikiškos kėdutės.

Vairuokite Melburne su „Sixt“

Aukso karštligės išaugintas Melburnas kupinas dovanų kiekvienam keliautojui. Jei domitės ekonomika, pasirūpinę automobilių nuoma Melburne būtinai pasivažinėkite po įspūdingų daugiaaukščių pilną verslo rajoną. Jis smarkiai kontrastuoja su karalienės Viktorijos laikus menančiais statiniais. Pažinti šį rafinuotą miesto istorijos etapą galite nacionaliniame Viktorijos muziejuje. Melburno savitumą taip pat pajusite ir ilsėdamiesi nuostabiuose Fitzroy soduose. Išsiilgę dabarties nuvažiuokite į šiuolaikinio Australijos meno muziejų.

Nusprendę išsinuomoti automobilį Melburne, būtinai skirkite laiko australietiškoms pramogoms. Vaikams ir suaugusiems didžiulį įspūdį palieka Werribee zoologijos sodas–safaris, akvariumas su povandeniniais apžvalginiais tuneliais. Sporto entuziastams būtina apsilankyti kriketo ir regbio stadione (Melbourne Cricket Ground). Romantiškai laiką praleisite nuostabiame Yarra slėnio vynuogyne ar grožėdamiesi vandenyno vaizdu, atsiveriančiu iš Kempbelo uosto nacionalinio parko.

Pasinaudoję „Sixt“ rent a car pasiūlymu, iš Melburno grįšite kupini pačių geriausių įspūdžių. Kelionė automobiliu – neabejotinai patogiausias ir smagiausias būdas šiam gyvybingam Australijos miestui pažinti.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas