Automobilių nuoma
Graz
Žlugimas
Austrija // Graz
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Graz: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Grace – komfortas Jūsų kelionėje po Austriją! Vokiška automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR veikia jau nuo 1912 metų ir per šį laikotarpį ištobulino savo teikiamų paslaugų kokybę. Įmonės vardas šiandien žinomas visame pasaulyje, o teikiamų automobilių pasiūla yra didžiausia Europoje. Todėl išsinuomoti automobilį Grace ar kituose miestuose renkasi daug keliautojų ir patogumą vertinančių žmonių. Išsirinkite mėgstamą automobilio klasę ir važiuokite su Jūsų poreikius patenkinančiu automobiliu. Automobilio ekonomija, paprastumas ar itin didelis automobilio salonas ir prabanga – sprendžiate tik Jūs. Atraskite gražiuosius Austrijos kampelius su auto nuoma Grace!

 
 • Graco Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Flughafenstrasse 51
  8073 Feldkirchen/Graz

  Pi. - Pe.07:30 - 17:30

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Graz

  Sixt Automobilių nuoma
  Kaerntner Str. 44
  8020 Graz

  Pi. - Pe.07:30 - 17:00
  &#.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pasinaudokite automobilių nuoma Grace

Gracas yra laikomas vienu gražiausių Austrijos miestų, todėl norint jį visą pamatyti verta išsinuomoti automobilį. Grace puikiai išdėstyti keliai ir automobilių aikštelės, todėl net centre tai nesudarys nepatogumų. Užsukite į vieną iš įmonės SIXT RENT A CAR nuomos punktų ir išsirinkite patinkančio tipo automobilį (iš anksto jį užsirezervuoti galima internetu). Norint užtikrinti maksimalų komfortą, kompanija „SIXT“ suteikia galimybę paimti ir grąžinti automobilį per 24 valandas, todėl galite neskubėti, planuoti savo laiką ir jį išnaudoti, kaip galėdami efektyviau. Nebijokite paklysti, nes į teisingą kelią Jus vėl sugrąžins automobilyje įdiegta GPS sistema. Tegul kelionė po Austriją būna patogi ir netemdoma rūpesčių!

Gracas – pietinės Austrijos perlas

Nepamirštamas miestas Gracas stebina savo unikalumu, supančiu kalnų grožiu ir miesto didybe, taip būdinga visai Austrijai. Ne veltui, visas šio miesto senamiestis yra įtrauktas į UNESO pasaulio paveldo sąrašą. Lankantis šiame mieste rekomenduojame užkopti laiptais į Schlossbergo pilį. Tai takelis vedantis į 70 metrų aukštyje esančią pilį, tačiau kelias neprailgsta, nes galima grožėtis aplink supančia gamta ir atsiveriančia miesto panorama. Užkopę žavėkitės ne tik pilimi, bet ir miesto simboliu tapusiu laikrodžio bokštu. Savo pažintį su miestu galite pratęsti nuvažiuodami iki Muro upės ir apsilankydami netoliese esančioje Kunsthaus meno galerijoje, kuri garsi ne tik savo rengiamomis ekspozicijomis, bet ir išskirtiniu pastato dizainu. Žavusis Gracas ir Austrija atrandami su SIXT!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas