Automobilių nuoma
Kitzbühel
Žlugimas
Austrija // Kitzbühel
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Kitzbühel: Sixt automobilio nuoma internetu

  SIXT automobilių nuoma Kicbiuhelyje yra geras sprendimas tiems, kurie nori patogumo! 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija sėkmingai tęsia savo veiklą iki šių dienų. Atraskite SIXT RENT A CAR teikiamus privalumus ir išmėginkite patogias ir naujas mašinas. Kas pusę metų naujais pakeičiami automobiliai ir didžiausias Premium klasės automobilių pasirinkimas Europoje skatina išsinuomoti automobilį Kicbiuhelyje ir kituose Austrijos miestuose. Rinkitės iš įvairių automobilių tipų ir patys spręskite, ar norite važiuoti ekonomiškais ar prabangiais modeliais. SIXT pasiūla yra pritaikyta visiems keliautojams, todėl tikrai išsirinksite savo kelionės po Austriją palydovą. Pasinaudokite auto nuoma Kicbiuhelyje jau dabar!

 
 • Kitzbühel

  Sixt Automobilių nuoma
  Josef-Pirchl-Strasse 24
  6370 Kitzbühel

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

SIXT RENT A CAR – patogumas laiku ir vietoje

Jeigu norite greitai ir patogiai pasiekti vieną populiariausių slidinėjimo kurortų visoje Austrijoje, tada pravartu išsinuomoti automobilį. Kicbiuhelyje įmonės „SIXT“ paslaugomis naudojasi ne vienas. Nuomos procesas itin paprastas, o važinėjimas nauju automobiliu – malonus. Pasinaudokite automobilių nuoma Kicbiuhelyje ir atraskite gražiausias šio miestelio ir apylinkių vietas. Tam, kad nepaklystumėte snieguotose Alpėse, Jūsų išsirinkto tipo automobilyje įdiegsime GPS navigacijos sistemą, todėl lengvai rasite kelius bei nuvyksite į norimą vietą greitai ir laiku. Žavingos Austrijos grožis atskleidžiamas kartu su SIXT!

Kicbiuhelis – didelis nuotykis Alpėse

Nors šis Austrijos regionas itin mėgstamas slidinėtojų ir alpinistų, net ir paprastam keliautojui laikas čia neprailgs. Kicbiuhelyje nesunku atsipalaiduoti ir rasti ryšį su gamta: supantys kalnai ir grynas oras leidžia mėgautis atostogomis ir visiška ramybe. Lankydamiesi čia, nuvykite į Alpių Gėlių sodą, kuris yra laikomas vienu unikaliausių ne tik Austrijoje, bet ir visoje Europoje. Čia galėsite pamatyti daugiau nei 300 rūšių Alpėse augančių augalų. Jeigu domitės architektūra, nuvažiuokite iki išraiškingos Rokoko stiliaus bažnyčios. Norintiems patirti kažką išskirtinio, rekomenduojame nuvykti į netoliese esančią Schwarzsee vietovę, kur galėsite išsimaudyti ar paplaukioti valtele Alpių ežere. Kicbiuzžhelis yra įsikūręs ne tik nuostabios gamtos apsuptyje, bet ir itin autentiškų miestelių kaimynystėje, todėl kartu su automobiliu ištyrinėkite aplink esančias vietas bei atraskite savąją Austriją. SIXT – kai norisi atradimų ir nuotykių!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas