Automobilių nuoma
Linz
Žlugimas
Austrija // Linz
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Linz: Sixt automobilio nuoma internetu

Išbandykite SIXT automobilių nuomą Lince ir leiskitės į vieną didelį nuotykį Austrijoje! Vokiečio Martino Sixto įkurta automobilių nuomos kompanija pateisina net itin aukštus reikalavimus keliančių klientų poreikius, todėl vis daugiau žmonių ryžtasi išsinuomoti automobilį Lince ar kituose pasaulio miestuose. Net 105 – iose valstybėse veikianti automobilių nuomos kompanija „SIXT“ yra gerai žinoma ir užima lyderio pozicijas ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Išsirinkite vieną automobilio klasę ir pagal Jūsų pageidavimus pasiūlysime tuo metu turimus mašinų modelius. Įmonės SIXT RENT A CAR asortimentas pritaikytas tiek automobilio ekonomiją, tiek ir solidžią prabangą vertinantiems vairuotojams, todėl kiekvienas ras sau priimtiną variantą. Išnaršykite Austriją su auto nuoma Lince ir pamatykite kerintį šalies grožį!

 
 • Linco-Hersingo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Car Rental Center
  4063 Linz-Hoersching

  Pi. - Pe.08:00 - 17:30
  &#.08:00 - 12:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Linz

  Sixt Automobilių nuoma
  Stahlstrasse 2
  4020 Linz

  Pi. - Pe.07:30 - 16:00
  &#.08:00 - 12:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuomą Lince renkasi patogumą vertinantys žmonės

Lincas yra trečias pagal dydį Austrijos miestas, todėl jį itin patogu apžiūrėti automobiliu. Puikiai išvystyta miesto infrastruktūra leidžia mieste lengvai judėti automobiliu bei nesunkiai rasti automobilių stovėjimo vietą (parkingus). Dėl šių priežasčių išsinuomoti automobilį Lince nusprendžia daugelis čia atvykusių asmenų. Užsukite į vieną iš SIXT RENT A CAR nuomos punktų ir pasiimkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį automobilį. Tiek atsiimti, tiek ir grąžinti automobilį galite per 24 valandas, todėl išvengsite papildomų rūpesčių papuolę į automobilių spūstį ar pasikeitus planams. Jei keliaujate su mažyliais, jų saugumui transporto priemonėje įmontuosime vaikiškas kėdutes. Didelis dėmesys klientui ir vokiška paslaugų kokybė – štai kas išskiria SIXT iš kitų!

Europos viduryje įsikūręs Linco miestas

Lincas garsėja savo muziejais, bažnyčiomis ir šiame mieste vykstančiais renginiais. Rekomenduojame apsilankyti Lentos meno muziejuje. Tai viena svarbiausių ir žinomiausių galerijų visoje Austrijoje, kurioje galima rasti ne tik XIX amžiaus šedevrų, bet ir modernistinių kūrinių, pavyzdžiui, garsieji Gustavo Klimto piešiniai. Važinėjant po miestą sunku nepastebėti Naujosios katedros ar Šv. Floriano Augustiniano abatijos – tai dėmesį tiek eksterjeru, tiek interjeru prikaustantys statiniai. Norintiems atsikvėpti nuo didmiesčio triukšmo, siūlome nuvykti į Botanikos sodą, kuris yra vienas gražiausių Europoje. Atraskite Austriją ir Lincą pasinaudodami SIXT .

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas