Automobilių nuoma
Belgija
Žlugimas
Belgija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Belgija: automobilio nuoma internetu

Mėgaukitės savo kelione su SIXT rent a car – tai garantija, jei nusprendėte išsinuomoti automobilį Belgijoje. Bus daug paprasčiau kontroliuoti savo kelionės planus, jei į kelionę vyksite nuomotu transportu: galėsite pamiršti apie autobuso laukimą, tvarkaraščių paiešką ir nuolatinį nerimą, ar viešasis transportas nuveš Jums į reikiamą vietą. Tiesiog pasirinkite auto nuomą ir galėsite ramiai važiuoti Jums patinkančiu automobilio tipu: beliks tik išsirinkti norimą maršrutą ir nuspręsti, kada norite jo laikytis.

SIXT automobilių nuoma Belgijoje

Jei automobilių nuoma svetimoje šalyje naudojatės retai arba pirmą kartą, gali būti, kad praleidote galimybę palengvinti sau kelionę. Pasirinkus SIXT rent a car, galėsite Belgijos gatvėmis važiuoti Jums patinkančiu automobilio tipu, pritaikytu pagal Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jei ketinate išbandyti kiek prastesnius kelius aplankydami Belgijos nuošalesnes vietas, tuomet rekomenduojame rinktis visureigį, varomą keturiais ratais. Norite atkreipti vietinių dėmesį? Tuomet pasirinkite vairuoti kabrioletą ar kupė: šie prabangūs automobiliai ne tik patogūs, bet ir greitai nuveš iki kelionės tikslo. Taip pat galite rinktis lengvuosius (paprastus ar krovininius automobilius, universalus. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Belgijoje, gausite ir įvairias naudas: daugiau kilometrų, navigaciją.

Vairavimo taisyklės Belgijoje

Vykstant į Belgiją, ypatingai jei joje nebuvote, būtina pasidomėti kelio eismo taisyklėmis. Juk tik taip galėsite būti užtikrinti dėl savo saugumo. Nors Belgijoje taip pat kaip ir Lietuvoje greitis žymimas kilometrais per valandą, o važiuojama dešinėje pusėje, yra keli dalykai, kuriuos verta atsiminti kelionės metu:

Būtina duoti kelią važiuojantiems iš dešinės gatvės;

Negalima lenkti šalia geležinkelio, perėjų;

Garsiniai signalai turi būti spaudžiami kuo trumpiau (nebent yra pavojinga situacija), nakties metu reikėtų mirksėti žibintais.

Kaip ir Lietuvoje, miestuose ir apgyvendintose vietose greitis yra iki 50 km/val, o gyvenamuosiuose rajonuose – iki 20 km/val. Baudos prasideda nuo 50 eurų, todėl pravartu visuomet laikytis taisyklių.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Belgijoje

Viena iš Beniliukso valstybių – Belgija, turbūt geriausiai žinoma dėl čia esančios Europos Sąjungos komisijos būstinės, kasmet sutraukia turistų iš viso pasaulio. Didelė dalis jų ilgiau svečiuojasi šalies sostinėje – Briuselyje. Čia visi atvyksta ne tik geriau susipažinti su ES ar NATO institucijomis, bet ir pamatyti žymiąsias skulptūras, architektūrinius pastatus. Viena žinomiausių skulptūrų – Maneken Pis, esanti Didžiojoje aikštėje. Šioje aikštėje rasite ir miesto muziejų, gildijų pastatus bei miesto rotušę.

Žinoma, turėtumėte aplankyti ir kitus miestus: vienas jų, vadinamasis šiaurės Venecija, yra Briugė. Čia būtinai paplaukiokite kanalais, o jei atvyksite ne tokiu tinkamu metu, pasivažinėkite po Briugės ar šalia esantį Gento miestelį, kuriame yra Gravenstynas – viduramžių pilis. Norite daugiau sužinoti apie Pirmą pasaulinį karą? Tuomet nuvykite į Flamandų laukų muziejų Lakenhalene. Džiaukitės savo kelione be rūpesčių su SIXT!

 

Regionai, kuriuose yra SIXT punktai

 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas