Automobilių nuoma
Antwerp
Žlugimas
Belgija // Antwerp
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Antwerp: Sixt automobilio nuoma internetu

Išsinuomoti automobilį Antverpene – išmintingas pasirinkimas kiekvienam žmogui, vertinančiam vokišką kokybę ir kelionės komfortą! 1912 metais Martino Sixto įkurta automobilių nuomos kompanija gali pasigirti savo sėkme, kurią pasiekė lojaliu darbu. Šiandien įmonė SIXT RENT A CAR turi padalinius net 105 – iose pasaulio valstybėse. Kas pusę metų turimi automobiliai pakeičiami naujais, o tai taip pat skatina vis daugiau keliautojų išsinuomoti automobilį Antverpene. Čia galite rinktis iš šių automobilių tipų: lengvųjų, universalų, kupė, kabrioletų, SUV ar lengvųjų krovininių. Išsirinkite savo patogios kelionės pagalbininką ir leiskitės į kelionę po Belgiją! Tegul auto nuoma Antverpene atveria naujus kelius ir padeda Jums atrasti kelionės patogumą iš naujo!

 
 • Antwerpen Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Luchthavenlei 1
  2100 Antwerp

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Antverpeno

  Sixt Automobilių nuoma
  Vosseschijn Straat 11
  2030 Anvers

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00
  &#.08:00 - 13:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

SIXT automobilių nuoma Antverpene

Antras pagal dydį Belgijos miestas Antverpenas dar žinomas kaip verslo centras. Apžiūrėti didelį miestą reikia laiko. Nusprendus išsinuomoti automobilį Antverpene jo nemažai sutaupysite, nes nuomojamose mašinose galima pridėti navigaciją, kurioje greičiau matysite lankytinus objektus, išskirtines miesto vietas ir gausite tikslias instrukcijas kaip jas pasiekti. Užsukite į bet kurį SIXT RENT A CAR padalinį arba rezervaciją atlikite internetu. Įmonė „Sixt“ rūpinasi savo klientais, todėl suteikia Jums galimybę paimti ir grąžinti automobilį per 24 valandas. Be GPS navigatoriaus prireikus salone galima įmontuoti vaikiškas kėdutes ar kitus atributus. Pradėkite nepamirštamą kelionę su SIXT!

Antverpenas garsus ne tik dėl savo uosto!

Daugybė įspūdingos architektūros statinių ir autentiška miesto dvasia čia traukia įspūdžių ištroškusius keliautojus. Šis miestas garsus dėl savo „deimantų miesto“ statuso. Jau daugiau nei 5 šimtmečius čia apdirbami ir parduodami deimantai. Susipažinkite su šių brangakmenių istorija ir pamatykite įspūdingus juvelyrikos gaminius Antverpeno deimantų muziejuje. Tęskite savo pažintį su miestu: nuvykite iki Rubenso namo, kuriame pamatysite, kaip gyveno žymus menininkas, iš arčiau apžiūrėsite jo darbų kopijas. Pasivaikščiokite miesto aikštėje ar nukeliaukite iki miesto centre stūksančios pilies. Nepamirštami įspūdžiai ir jaukusis Antverpenas į Belgiją kvies sugrįžti dar ne kartą. Kurkite savo kelionių prisiminimus kartu su SIXT!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas