Automobilių nuoma
Bulgarija
Žlugimas
Bulgarija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Bulgarija: automobilio nuoma internetu

Leiskite sau šalį aplankyti patogiai – pasirinkite SIXT rent a car paslaugas, kai spręsite, kur išsinuomoti automobilį Bulgarijoje. Važiuodami nuomotu automobiliu, galėsite ne tik patys sugalvoti savo kelionės maršrutus, bet ir kada turėtumėte išvažiuoti, kuriuo keliu ar transportu vyksite. Pamatykite Bulgariją važiuodami stilingai nuomotu automobiliu – tik taip galėsite geriausiai ištirti visa, ką gali pasiūlyti ši šalis.

SIXT automobilių nuoma Bulgarijoje

Pasirinkdami po šalį keliauti naudojantis auto nuoma, Jūs sau suteikiate komforto maksimumą. Šiuo būdu galėsite visų pirma pasirinkti, kokiu transportu naudojantis norite pamatyti naująją šalį. Pavyzdžiui, galbūt siekiate paprastumo, tad galite rinktis įvairiuose punktuose turimus lengvuosius automobilius ir universalus, kurie greitai padės Jums pasiekti kelionės tikslus. Tai ir buvo SIXT rent a car įkūrimo tikslas dar 1912 metais – galimybė palengvinti keliautojų gyvenimą, suteikiant patogų ir patikimą transportą. Žinoma, jei paprastieji tipai neatitinka Jūsų poreikių, visuomet galite pasirinkti visureigį, kupė, kabrioletą ar lengvąjį krovininį automobilį. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų.

Vairavimo taisyklės Bulgarijoje

Itin svarbus aspektas norintiems keliauti svetimoje šalyje: kelių eismo taisyklės. Nežinant pagrindinių taisyklių, sukuriate pavojingą situaciją ne tik sau, bet ir keleiviams. Žinoma, dauguma kelių eismo taisyklių Bulgarijoje yra tokios pačios kaip ir Lietuvoje. Tačiau prieš kertant sieną ir pasirenkant išsinuomoti automobilį Bulgarijoje, verta žinoti kelis skirtumus:

mobiliuosius galima naudoti tik jei automobilio viduje yra laisvų rankų sistema;

prieš išvažiuojant iš miesto, būtina įsigyti Vinjetę (lipduką, pažymintį, kad sumokėjote kelių mokestį). Jis turi būti priklijuotas apatiniame dešiniajame priekinio stiklo kampe.

sostinėje Sofijoje, yra dviejų tipų stovėjimo vietos: mėlynai pažymėtose galite stovėti iki 2 valandų, žaliai pažymėtoje vietoje galite stovėti iki 4 valandų.

Kai kurie ženklai (ypač jei važiuojate prie mažiau lankomų vietų) gali būti parašyti kirilica, todėl patartina naudotis suteikiama satelitine navigacija, kad žinotumėte, kur važiuoti.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Bulgarijoje?

Jums pasisekė, kad kreipėtės pas mus ir nusprendėte nuomotis automobilį, nes kai kurios lankytinos vietos Bulgarijoje nepasiekiamos viešuoju transportu. Viena tokių vietų – Buzludzhos monumentas centrinėje Bulgarijos dalyje. šis pastatas buvo pagrindinė komunizmo partijos būstinė Bulgarijoje – dabar šis apleistas pastatas ant Centrinio Balkanų kalno pritraukia turistus, norinčius geriau pažinti šalies praeitį.

Žinoma, kad galėtumėte geriau pažinti Bulgariją, turite aplankyti šalies sostinę – Sofiją. Miestas yra vienas seniausių Europoje – čia galite rasti ir Romos, ir Otomanų imperijos pėdsakų, tad tikrai turėsite į ką pasižvalgyti muziejuose. Išvažiavę iš sostinės, nuvykite aplankyti seniausią Bulgarijos ortodoksų vienuolyną – Rilos.

Nepamirškite gamtos – paplūdimiais ir puikiais vaizdais galėsite pasimėgauti atvykę į Burgo ir Pomorės miestus. Šie miestai puikiai tiks tiems, kurie į šalį vyksta norėdami pailsėti.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas