Automobilių nuoma
Aalborg
Žlugimas
Danija // Aalborg
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Aalborg: Sixt automobilio nuoma internetu

Saugi ir malonumų pilna kelionė su SIXT automobilių nuoma Alborge! Preciziška paslaugų kokybė ir daugiau nei šimto metų patirtis Vokietijos kompanijai „Sixt“ padėjo susikurti gausų klientų ratą, kurių didelė dalis – lojalūs klientai. Atraskite SIXT RENT A CAR patogumą ir Jūs: išsirinkite vieną iš naujų automobilių modelių ir kelionės maršrutą pasirinkite pagal savo poreikius. Kas pusę metų naujais pakeičiami automobiliai užtikrina, kad Jums bus suteiktos itin aukštos kokybės paslaugos. Rinkitės iš įmonės „Sixt“ automobilių asortimento: jis – didžiausias Europoje. Išsinuomoti automobilį Alborge visai nesunku, tačiau tai leidžia pažinti Daniją kur kas patogiau. Optimali ekonomija ar subtili prabanga – sprendžiate Jūs. Pasikliaukite mūsų patirtimi ir pradėkite savo kelionę su auto nuoma Alborge.

 
 • Alborgo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Ny Lufthavnsvej 100
  9400 Nørresundby

  Pi. - Pe.07:45 - 22:30
  &#.09:30 - 16:00
  Se.09:30 - 23:00
  Nedarbo diena09:30 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Aalborg City Center

  Sixt Automobilių nuoma
  John F. Kennedys Pl. 1
  9000 Aalborg

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

Automobilių nuoma Alborge palengvins išvykos planavimą

SIXT RENT A CAR gali pasinaudoti kiekvienas. Išsinuomoti automobilį Alborge dar niekada nebuvo taip paprasta: Jums užtenka apsilankyti viename iš automobilių nuomos padalinių ir išsirinkti norimo tipo automobilį. Taip pat visa tai galite padaryti ir internetu. Keliaukite neskaičiuodami pravažiuojamo kelio, nes kilometražas nėra ribojamas. Išnaršykite ne tik Alborgą, bet ir kitas Danijos vietas. Tam, kad visada rastumėte kelią iki norimos vietos, automobilyje Jums pageidaujant įmontuosime GPS navigatorius. Keliaujate su mažais vaikais? Ne bėda: mes pasirūpinsime, kad mažyliai automobilio salone sėdėtų saugiai, tam įmontuosime vaikiškas kėdutes. SIXT rūpi kiekvienas klientas, įsitikinkite tuo patys!

Alborgas – nuostabios gamtos kampelis

Lankantis Alborge juntama vikingų laikų dvasia. Mieste yra įsikūręs muziejus, kuriame supažindinama su vikingų amžiaus istorija, pristatomi to meto radiniai, pavyzdžiui, vikingų rūbai ir kiti atributai. Pačiame mieste yra daug žalių zonų, todėl mėgautis gamtos prieglobsčiu galėsite bet kada. Jei mėgstate meną, rekomenduojame nuvykti į Alborgo modernaus meno muziejų. Mieste įsikūręs Zoologijos sodas džiugina ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Atraskite Alborgą ir kitokią Daniją kartu su kompanijos „Sixt“ automobiliais.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas