Automobilių nuoma
Aarhus
Žlugimas
Danija // Aarhus
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Aarhus: Sixt automobilio nuoma internetu

Nauji atradimai ir patogumas kartu su įmonės „Sixt“ automobilių nuoma Orhuse! Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija veikia jau daugiau nei 100 metų, todėl šiandien jų paslaugų kokybę vertina šimtai klientų visame pasaulyje. Didžiausias Premium klasės automobilių pasirinkimas Europoje ir glaudus bendradarbiavimas su BMW kiekvieną keliautoją ragina išsinuomoti automobilį Orhuse. Platus asortimentas pateisina tiek prabangą, tiek ir automobilio ekonomiją vertinančių žmonių poreikius. Išsirinkite norimą automobilio tipą, o mes Jums pasiūlysime tuo metu turimus modelius. Keliaukite po Daniją neribodami savęs, nes Jūsų pravažiuojamas kilometražas neturi ribų. Auto nuoma Orhuse – Jūsų patogios kelionės pradžia!

 
 • Orhuso Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  8560 Kolind

  Pi. - Pe.08:00 - 24:00
  &#.08:00 - 17:00
  Se.08:00 - 24:00
  Nedarbo diena08:00 - 24:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Aarhus Centras

  Sixt Automobilių nuoma
  Margrethepladsen 3
  8000 Aarhus

  Pi. - Tr.08:00 - 17:00
  Ke. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.08:00 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išbandykite automobilių nuoma Orhuse!

Nors Danija yra dviračių šalis, tačiau vos tik atvykus į Orhusą pravartu išsinuomoti automobilį. Orhuse tai padaryti – visai nesunku. Užtenka užsukti į vieną iš SIXT RENT A CAR padalinių ir išsirinkti norimą automobilio klasę. Kompanija „Sixt“ kas 6 mėnesius atnaujina visus savo automobilius, todėl galite būti tikri, kad vairuosite naujas ir patikimas mašinas. Jūsų patogumui, pasirinktos klasės automobilyje įmontuosime GPS daviklius, kurie padės nepaklysti ir nuvykti į norimas vietas greitai ir laiku. Taip pat prireikus, pasiūlysime pasinaudoti vaikiškų kėdučių, papildomo automobilio draudimo ar kitomis paslaugomis.

Orhusas – viduramžių dvasią išsaugojęs miestas

Lankantis Orhuse, ypač miesto senamiestyje, Jus apgaubs paslaptinga viduramžių dvasia. To laikmečio pastatai ir supanti aplinka išties užburia, norisi po šią mieto dalį pasivaikščioti ilgėliau. Jeigu domitės menu, tada nepraleiskite galimybės nuvažiuoti iki vienos geriausių modernaus meno galerijų AROS: ši vieta suteiks naują požiūrį į meną ir spalvų žaismą. Taip pat nuo šios vietos atsiveria įspūdinga miesto panorama. Jeigu trokštate ekstremalesnių pojūčių, tada keliaukite į Tivoli atrakcionų parką, kur galėsite laipioti medžiais ir išbandyti kitas pramogas. Neįtikėtini atradimai ir kelionės džiaugsmas pasiekiamas su SIXT RENT A CAR. Orhusas – visada gyvas ir kviečiantis čia sugrįžti vėl ir vėl!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas