Automobilių nuoma
Billund
Žlugimas
Danija // Billund
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Billund: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Bilunde – patogumas, kurio nusipelnė kiekvienas. 1912 metais vokietis Martinas Sixtas įgyvendino savo svajonę: jis įkūrė SIXT RENT A CAR kompaniją. Didelis dėmesys klientui ir nuolatinis darbas siekiant geresnės kokybės leido veiklą išplėsti visame pasaulyje. Dėl šios priežasties, šiandien įmonės „Sixt“ vardas yra žinomas net 105 – iose pasaulio šalyse. Ekonomiški lengvieji ar universalai, prabangūs SUV ar krovininiai lengvieji automobiliai – tai mašinų tipai, kuriuos rasite nusprendę išsinuomoti automobilį Bilunde. Užsukite į mūsų padalinį arba rezervuokite transporto priemones internetu. Susikurkite geriausius kelionės prisiminimus ir pasinaudokite auto nuoma Bilunde. Taupykite savo kelionės laiką ir skirkite jį miesto tyrinėjimams.

 
 • Bilundo Oro uostas
  Arrival Hall
  7190 Billund

  Pi. - Pe.08:00 - 23:30
  &#.08:00 - 15:00
  Se.08:00 - 23:30
  Nedarbo diena08:00 - 23:30
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Bilundo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  7190 Billund

  Pi. - Pe.08:00 - 23:30
  &#.08:00 - 15:00
  Se.08:00 - 23:30
  Nedarbo diena08:00 - 23:30

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Greita ir patogi automobilių nuoma Bilunde

Išsinuomoti automobilį Bilunde gali kiekvienas, todėl suteikite sau kelionės komfortą ir rinkitės automobilio klasę pagal savo poreikius. SIXT RENT A CAR siūlo ir kitas paslaugas: GPS navigatorius, vaikiškas kėdutes, papildomą automobilio draudimą. Be to, pasirinkę įmonę „Sixt“ galėsite išnaršyti ne tik Bilundą, bet ir visą Daniją, mat pravažiuojamas kilometrų kiekis nėra ribojamas, taigi galite nerti į atradimų džiaugsmą. Paimtą automobilį galite grąžinti į nuomos punktą per 24 valandas, todėl nesijaudinkite, jei iškilo neatidėliotinų reikalų ir nespėsite atvykti padalinio darbo metu.

Bilundas – Lego miestelio sostinė

Itin jaukus Danijos miestas žavi savo mažais, spalvingais namukais, kurie yra miesto akcentas. Labiausiai ši vieta traukia keliautojus dėl mieste įkurto Legolendo. Tai vieta, kurioje veiklos sau ras tiek dideli, tiek maži. Lankantis Bilunde siūlome nepraleisti progos ten nuvykti. Jeigu domitės istorija siūlome nuvykti į Jelingą. Tai šiek tiek už miesto esantis kaimelis įtrauktas į pasaulinį paveldo sąrašą. Čia galėsite pamatyti ne tik archeologinių radinių, bet ir runomis išraižytų akmenų. Nepaprasta patirtis ir atradimai viename iš Skandinavijos perlų ties tuo nesibaigia. Grįžę į Bilundą susipažinkite su miesto architektūriniu fonu, apsilankykite miesto Zoologijos sode ar Vendel muziejuje. Atraskite Daniją ir įsitikinkite, kad Bilundas tai išskirtinis šios šalies kampelis.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas