Automobilių nuoma
Kos
Žlugimas
Graikija // Kos
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Kos: Sixt automobilio nuoma internetu

Išvenkite graikiškos kaitros pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Atėnuose! 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija „SIXT“ gali pasiūlyti platų lengvųjų, prabangių visureigių ar sportinių kabrioleto tipo automobilių asortimentą. Kas 6 mėnesius naujais pakeičiami automobiliai leidžia mėgautis išskirtiniu patogumu. Išbandykite tai patys ir prisijunkite prie SIXT RENT A CAR įmonės paslaugas vertinančių klientų. Išsinuomoti automobilį Atėnuose labai paprasta, todėl nedelskite ir kartu su nuomotu automobiliu atraskite gražiausiais Atėnų vietas. Auto nuoma Atėnuose – tiems, kas vertina savo kelionės laiką!

 
 • Kos OruUostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  853 02 Kos

  Pi. - Se.08:00 - 21:30
  Nedarbo diena08:00 - 21:30

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Kos Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Akti Miaouli street
  85300 Kos

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Pažinkite Graikiją su automobilių nuomą Atėnuose!

Atėnuose veikia net 5 SIXT automobilių nuomos punktai, todėl juos rasite lengvai.  Dėmesį prikaustys ryškios, oranžinės spalvos reklamos. Išsinuomoti automobilį Atėnuose galima labai paprastai: užsukus į vieną iš nuomos padalinių išsirenkama automobilio klasė ir Jums pasiūlomi tuo metu turimi automobilio modeliai, atitinkantys Jūsų poreikius. Jei keliaujate su vaikais SIXT RENT A CAR Jums pasiūlys įmontuoti pasirinktame automobilyje vaikiškas kėdutes. Taip Jūsų mažyliai jausis saugiai ir patogiai. Taip pat Jūsų patogumui, pasirūpinsime GPS davikliais, todėl nepaklysite dideliame mieste. Išbandykite automobilių nuomą ir atraskite naują keliavimo būdą.

Atėnai – istorijos židinys

Atraskite Atėnų grožį keliaudami po miestą su mašina. Aplankykite Akropolį ir jame įkurtą muziejų, Partenoną bei Atėnų agorą – susipažinkite su Antikos palikimu ir kelionę pratęskite Dzeuso šventykloje. Civilizacijos lopšyje Atėnuose taip pat įkurta daug muziejų: vienas jų – Nacionalinis Archeologijos muziejus, kuriame galima susipažinti su priešistorinėmis radinių ekspozicijomis bei minutėlei nusikelti į enciklopedijose aprašytus laikus. Norintiems pamatyti tipinę X amžiaus bažnyčią, rekomenduojame nuvykti iki Šventųjų Apaštalų bažnyčios, kuri sužavi unikalia architektūra ir bizantiškomis formomis. Pajuskite tikrąjį miesto ritmą ir prisėdę jaukioje gatvelėje paragaukite tradicinių fetos sūrio salotų. Nauji skoniai ir atradimai – tai senove dvelkianti Graikija. Atraskite ją su „SIXT“!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas