Automobilių nuoma
Santorini
Žlugimas
Graikija // Santorini
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Santorini: Sixt automobilio nuoma internetu

Žydras vandenynas ir nuostabus kraštovaizdis atrandami su SIXT automobilių nuoma Santorine! Išbandykite vokiečių kompanijos automobilių nuomos paslaugas ir atraskite naują patogaus keliavimo būdą. Kompanija SIXT RENT A CAR nėra naujokė rinkoje, todėl puikiai išmano, kaip pateisinti net išrankiausių klientų poreikius. Nusprendę išsinuomoti automobilį Santorine, rinkitės iš 5 automobilio rūšių: lengvųjų, universalų, kupė, kabrioletų ir SUV. Asortimente rasite tiek sportinių, tiek prabangių, tiek ir paprastų ekonomiškų automobilių, todėl galėsite išsirinkti, tai ko ieškote. Keliaukite ir pasinerkite į atradimų džiaugsmą – kilometrai nėra ribojami, todėl pasinaudoję auto nuoma Santorine galėsite po salą važinėti skersai ir išilgai.

 
 • Santorinas oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Road Messaria, Ancient Thira
  84700 Santorini

  Pi. - Se.08:00 - 23:00
  Nedarbo diena08:00 - 23:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Santorini Fira

  Sixt Automobilių nuoma
  25th March street
  847 00 Santorini

  Pi. - Se.10:00 - 18:00
  Nedarbo diena10:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Išsinuomoti automobilį Santorine renkasi daugybė

Santorino salą apžiūrėti galite pasinaudodami automobilių nuoma. Santorine SIXT RENT A CAR turi 2 automobilių nuomos punktus, todėl užsukę į bet kurį jų galite išsirinkti norimą automobilio tipą. Dėl kas pusę metų naujais pakeičiamų automobilių visos kelionės metu jausitės patogiai, o puikiai veikianti oro kondicionavimo sistema salone neleis perkaisti nuo karštos saulės. Suraskite gražiausius paplūdimius ir įspūdingiausias vietas naudodamiesi automobilyje įmontuota GPS sistema. Atradimai, geros emocijos ir neišdildomi įspūdžiai – tai Graikija ir „SIXT“ patogumas.

Santorinas – kitokia graikiška patirtis

Magiška sala vadinamas Santorinas nuolat čia traukia keliautojus ir naujų įspūdžių ištroškusius žmones. Jei atvykote į Santoriną siūlome nuvykti į Oia kaimelį, kurio namų ir eksterjero baltumas užgniauš kvapą. Žydros Egėjo jūros ir baltutėlių pastatų kontrastas taip pat ilgam įstrigs atmintin. Jei norite tradicinio poilsio – keliaukite į Kamari paplūdimį, kurio pakrantėje matomos ne tik į krantą besiritančios bangos, bet ir vietinio maisto restoranai. Tiems, kurie nori patirti salos autentiškumą, rekomenduojame leistis į žygį su asiliuku. 588 laipteliai besileidžiantys į senąjį Firos uostą  gali būti įveikiami jojant ant asiliuko nugaros. Santorinas, kaip ir visa Graikija, garsėja vietiniu vynu, tad nepraleiskite šanso jo paragauti. Akimirkos, kurias norisi sustabdyti, ir sala, kurią sunku apibūdinti žodžiais, atrandama su SIXT!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas