Automobilių nuoma
Thessaloniki
Žlugimas
Graikija // Thessaloniki
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Thessaloniki: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Salonikuose – nuostabi Graikija ir išsvajotas patogumas! 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija dabar gali pasigirti didžiausiu nuomojamų automobilių parku bei gausiu klientų ratu visame pasaulyje. Per daugiau nei šimtą metų įmonė savo veiklą išplėtė visame pasaulyje ir šiandien SIXT RENT A CAR vardas yra žinomas net 105 – iose valstybėse. Išsinuomoti automobilį Salonikuose dabar galima taip pat lengvai, kaip ir bet kuriame kitame pasaulio krašte. Rinkitės iš ekonomiškų ar prabangių automobilių ir patys spręskite, kas taps Jūsų ištikimu kompanionu Salonikuose. Pasinaudokite auto nuoma Salonikuose dabar ir kurkite savo kelionės prisiminimus su SIXT!

 
 • Saloniku Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Makedonia AP,Mikras Thessalon.
  551 03 Thessaloniki

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Salonikai Downtown

  Sixt Automobilių nuoma
  2, Salaminos Street
  54625 Thessaloniki

  Pi. - &#.09:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Automobilių nuoma Salonikuose – patogus būdas apžiūrėti miestą

Nors Salonikai yra gausiai lankomi turistų, tačiau šis miestas ne mažiau svarbus ir verslu užsiimantiems žmonėms – čia įsikūręs ne vienas ekonomikos centras. Dėl šios priežasties daug žmonių nusprendžia išsinuomoti automobilį Salonikuose ir norimas miesto vietas apžiūri bei pasiekia mašina. Tai itin patogu, jei taupote laiką, nes nereikia naudotis perpildytu viešuoju transportu. Jei bijote paklysti – pasinaudokite, pasirinktos klasės automobilyje, įmontuota GPS navigacija ir raskite norimas vietas greitai bei paprastai. SIXT RENT A CAR turi net 4 savo padalinius mieste, kuriuos atpažinsite iš ryškiaspalvių reklamų. Užsukite į vieną iš jų ir išsinuomokite automobilį kelionei po Graikiją!

Salonikai – kosmopolitiška atmosfera ir kaitri saulė!

Vienas žinomiausių Graikijos miestų – Salonikai turi ką pasiūlyti tiek verslininkams, tiek keliautojams, norintiems iš arčiau susipažinti su antikinės kultūros židiniu. Viešint Salonikuose rekomenduojame aplankyti Šv. Džordžo bažnyčią, dar žinomą Roman Rotunda pavadinimu. Tai vienas žymiausių IV amžiaus statinių, šiandien tapęa to laikmečio paminklu. Jei norite pasigrožėti nuostabiu Salonikų panoraminiu vaizdu – pakilkite į Baltąjį bokštą, kuriame taip pat įrengtas ir Bizantijos laikų muziejus. Išnaršykite miestą ir susikurkite gražiausius prisiminimus. Puikus derinys: Graikija, kuri visada stebina, ir SIXT, kuris padeda užtikrinti kelionės komfortą!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas