Automobilių nuoma
Reykjavik
Žlugimas
Islandija // Reykjavik
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Reykjavik: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Reikjavike – praktiška ir ypač patogi paslauga. Tarptautinė kompanija „Sixt“ siūlo pasinaudoti didžiausiais mašinų nuomos privalumais. Poilsiui su šeima ar draugais, verslo komandiruotėms ir šalies pažinimui galite rinktis įvairių kategorijų automobilius. Patikimi visureigiai, stilingi sedanai, komfortiški minivenai, manevringos sportinės ir kitų tipų mašinos turi mechaninę arba automatinę pavarų dėžę. „Sixt“ rent a car – idealus pasirinkimas laisvę, prabangą ir patogumą vertinantiems keliautojams.

 
 • Keflaviko Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Blikavöllur 5
  235 Reykjanesbaer

  Pi. - Se.06:00 - 18:00
  Nedarbo diena06:00 - 18:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Reykjavik Krokhals

  Sixt Automobilių nuoma
  Krokhals 9
  110 Reykjavik

  Pi. - Se.08:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Reikjavike

Reikjavikas – šalies centras, kuriame įsikūrė nemažas „Sixt“ padalinys. Prabangūs, ekonomiški automobiliai nuomai pravers ir apsistojusiems sostinėje, ir planuojantiems keliauti po apylinkes. Priklausomai nuo poreikių, galite rezervuoti labiausiai tinkančią mašinų kategoriją. „Sixt“ padalinio darbuotojai iš laisvų tos kategorijos automobilių sąrašo parinks ir į patogią vietą pristatys geriausią modelį. Beje, „Sixt“ auto nuoma galite mėgautis kiek tik norite: dieną, savaitę, mėnesį ar ilgiau.

Islandija žymi kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais. Tam, kad kelionė besigėrint jais paliktų tik geriausius prisiminimus, „Sixt“ siūlo papildomas paslaugas. Nusprendę išsinuomoti automobilį Reikjavike su vairuotoju, lengvai įveiksite didesnius atstumus, pasirūpinsite kitais svarbiais darbais. Jei vairuosite vieni, išsinuomokite GPS įrangą. „Sixt“ automobilių nuoma Reikjavike – paslauga, leidžianti keliauti patikimiausiomis mašinomis. Jei norite dar didesnio saugumo, pravers papildomas draudimas. Mažųjų keleivių saugumą užtikrins patogios, mobilios vaikiškos kėdutės.

Vairuokite Reikjavike su „Sixt“

Reikjavikas – nedidelis, tačiau mašinų nuoma čia turi rimtų privalumų. Viešasis transportas mieste pasižymi sudėtinga maršrutų sistema ir brangumu. Be to, autobusai gatvėmis rieda tik iki vėlaus vakaro. Naudodamiesi „Sixt“ rent a car paslaugomis, Reikjaviku galėsite žavėtis bet kuriuo paros metu.

Islandija džiugina terminiais šaltiniais. Jais, kaip ir SPA procedūromis, galite mėgautis net Reikjaviko centre – pavyzdžiui, Laugardaluro parke. Taip pat verta pasigrožėti miesto krantine. Joje pamatysite vieną gražiausių ir reikšmingiausių pastatų – Höfði namą. Čia vyko pasitarimas, nulėmęs Antrojo pasaulinio karo pabaigą. Mieste būtina apžiūrėti ir įspūdingos architektūros meno centrą, koncertų centrą „Harpa“, Halgrimo bažnyčią.

Sprendimas išsinuomoti automobilį Reikjavike leis pamatyti dar daugiau. Miesto apylinkėse galite žvejoti, stebėti banginius, stebėtis spalvingomis kalvomis, sieros klodais. Jei pasiseks, pamatysite ir kerinčiąją šiaurės pašvaistę. Didieji Reikjaviko regiono turtai pasiekiami lengvai – tereikia gero automobilio iš „Sixt“.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas