Automobilių nuoma
Fort Lauderdale
Žlugimas
Jungtines Amerikos Valstijos // Fort Lauderdale
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Fort Lauderdale: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Fort Loderdeilyje – tiems, kas vertina komfortą! Aukštas pozicijas automobilių nuomos rinkoje užimantis SIXT RENT A CAR veikia jau daugiau nei šimtmetį. Per ilgus metus kompanija ištobulino savo paslaugas ir siūlo pasinaudoti vokiška kokybe ir pajusti išskirtinį dėmesį klientui. Itin dideliame automobilių asortimente, sau tinkantį variantą, ras kiekvienas: prašmatni prabanga ar subtili automobilio ekonomija, o gal sportinis greitis – sprendžiate Jūs. Šiandien daug žmonių ryžtasi išsinuomoti automobilį Fort Loderdeilyje dėl 2 pagrindinių priežasčių: patogumo ir aptarnavimo kokybės. Prisijunkite prie „SIXT“ klientų gretų ir pasinaudokite auto nuoma Fort Loderdeilyje jau dabar!

 
 • Fort Lauderdale Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  600 Terminal Dr
  33315-3618 Fort Lauderdale

  Pi. - Se.00:00 - 24:00
  Nedarbo diena00:00 - 24:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Fort Lauderdale Downtown

  Sixt Automobilių nuoma
  2901 SE 6th Ave
  33316-4023 Fort Lauderdale

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Ft. Lauderdale Port Everglades

  Sixt Automobilių nuoma
  2901 SE 6th Ave
  33316-4023 Fort Lauderdale

  Pi. - Se.08:00 - 16:00
  Nedarbo diena08:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Pompano Beach Pietus

  Sixt Automobilių nuoma
  1366 S Federal Hwy
  33062-7209 Pompano Beach, Fort Lauderdale

  Pi. - Se.07:00 - 19:00
  Nedarbo diena07:00 - 19:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Išmėginkite automobilių nuomą Fort Loderdeilyje

Floridos valstijoje įsikūręs Fort Loderdeilo miestas yra gan mėgstamas tiek vietinių, tiek ir keliautojų. Jei norite apžiūrėti miestą ir jį pažinti iš labai arti, pasivažinėkite vandenyno pakrante, siūlome išsinuomoti automobilį. Fort Loderdeilyje rasite net šešis SIXT nuomos punktus, todėl patogiai ir greitai galėsite išsinuomoti pageidaujamą transporto priemonę. Jungtinės Amerikos valstijos dabar gali būti apkeliautos labai paprastai! Važiuokite neskaičiuodami kelio kilometrų, nes tai nėra ribojama. Atraskite gražiausias Amerikos pakrantės vietas ir susikurkite nepamirštamus prisiminimus. SIXT RENT A CAR – žmonėms, kurie nori pasimėgauti patogumais atostogų ar komandiruočių metu!

Fort Loderdeilis – kurortinis miestas

Fort Loderdeilis yra vienas geriausių kurortų, išsidėsčiusių Atlanto vandenyno pakrantėje –  nepraleiskite galimybės apsilankyti šio miesto. Šalia įsikūrę restoranai ir mažos parduotuvėlės sukuria klasikinį kurorto paveikslą, kuris leidžia akimirkai pamiršti apie kasdienybės rūpesčius. Jeigu nenorite gulėti paplūdimyje, siūlome pakeliauti po miestą ar jo apylinkes. Čia gausu meno, kultūros bei istorinių statinių ir muziejų. Apsilankykite Bonnet name, Hugh Taylor Birch parke, Stranahan name ar mašinų muziejuje. Tiems, kas domisi menu, rekomenduojame nuvažiuoti iki Meno muziejaus, kuris išsiskiria savo unikaliu eksterjeru ir nuolat kviečia į naujas ekspozicijas. Kitokia patirtis, saulė ir visada geras oras! Jungtinės Amerikos valstijos, kurios nuolat žavi – atraskite jas su SIXT!  

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service