Automobilių nuoma
Abu Dhabi
Žlugimas
Jungtiniai Arabu Emyratai // Abu Dhabi
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Abu Dhabi: Sixt automobilio nuoma internetu

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Abu Dabyje – nepamainomas pasirinkimas. Milžiniškoje, prabanga tviskančioje JAE sostinėje vairuoti išskirtinį, galingą automobilį tiesiog būtina. „Sixt“ padeda pasirūpinti šiuo poreikiu greitai ir paprastai. Iš įspūdingo prabangių mašinų sąrašo lengvai išsirinksite reikiamos kategorijos transporto priemonę, valdomą automatine ar mechanine pavarų dėže. „Sixt“ rent a car – tobula galimybė mėgautis svajonių automobilio vairavimu.

 
 • Abu Dabis Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Airport Road, Skypark Plaza
  . Abu Dhabi

  Pi. - Se.08:00 - 19:00
  Nedarbo diena08:00 - 19:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Abu Dhabi Yas Marina Circuit

  Sixt Automobilių nuoma
  Yas Marina, East Entrance
  . Abu Dhabi

  Pi. - Se.08:00 - 19:00
  Nedarbo diena08:00 - 19:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Abu Dabyje

Abu Dabis – vienas iš 2000 tarptautinės Vokietijos kompanijos „Sixt“ nuomos punktų. Šiame mieste galite rinktis mašiną nuo ekonominės iki prabangios klasės. „Sixt“ automobiliai idealiai tinka kelionėms iš ir į oro uostą, verslo komandiruotėms, savaitgalio išvykoms, atostogoms ar įspūdingoms vestuvėms. Išsinuomoti automobilį Abu Dabyje galite net ir tuo atveju, jei dar nesulaukėte savo 25–ojo gimtadienio. Viskas, ko reikia įspūdingam automobiliui išsinuomoti – tarptautinis vairavimo teisių pažymėjimas ir rezervacija.

Rezervuoti galite jums labiausiai patinkančią mašinų kategoriją. Darbuotojų parinktą konkretų modelį rasite ten, kur patogu – pavyzdžiui, prie oro uosto. Maksimaliam savo komfortui paslaugą galite papildyti naudingais privalumais. Vestuvėms ar svarbiai išvykai pravers automobilių nuoma su vairuotoju – patyręs „Sixt“ komandos narys nuveš jus į pasirinktą vietą greitai ir saugiai. Jei vairavimu norite mėgautis patys, išsinuomokite GPS įrangą. Svetimoje šalyje visuomet naudingas ir papildomas mašinos draudimas.

Vairuokite Abu Dabyje su „Sixt“

Auto nuoma Emyratų sostinėje praverčia dėl kelių priežasčių. Atstumas tarp lankytinų miesto objektų, verslo centrų, viešbučių yra didelis. Be to, autobusų maršrutai Abu Dabyje painūs, o kelionės kitomis transporto priemonėmis – brangios.

Naudodamiesi automobilių nuoma Abu Dabyje, tiesiog privalote pažinti svarbiausias miesto įžymybes. Čia stovi vienas didžiausių ir gražiausių religinių pastatų visuose JAE – galybe kupolų puošta šeicho Zajedo mečetė. Valdovų gyvenimo prabanga galite pasigrožėti Al Hosu pilyje –muziejuje. Ekonomikos įspūdžių prisisemsite ir lankydamiesi milžiniškame prekybos centre „Marina Mall“.

Sprendimas išsinuomoti automobilį Abu Dabyje leis išmėginti ir daugiau pramogų. Vairuodami galingą mašiną, galite leistis į dykumą ar tiesiog mėgautis Kornišo krantinės pasiūla. Kupranugarių turgus, pramogų parkai, išskirtinės ekskursijos – tai, kuo su „Sixt“ rent a car gėrėsitės nevaržomai it šeichai.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas