Automobilių nuoma
Larnaca
Žlugimas
Kipras // Larnaca
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Larnaca: Sixt automobilio nuoma internetu

Saulė ir gaivus vėjelis pasitinka kiekvieną, kuris atvyksta į Kiprą – išnaršykite salą su „Sixt“ automobilių nuoma Larnakoje ir susikurkite gražiausius prisiminimus. 1912 metai Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR kviečia prisijungti prie laimingų klientų gretų ir išsinuomoti automobilį Larnakoje. Automobilio ekonomija ar subtili prabanga – renkatės Jūs. Didžiausias automobilių parkas Europoje tikrai leis išsirinkti geriausią kelionės draugą. Tegul Jūsų kelionė po Kiprą būna patogi ir nevaržoma. Su „Sixt“ auto nuoma Larnakoje galite važiuoti neribodami savęs, nes pravažiuojamas kilometražas neturi limitų. Kokybė, dėmesys klientui ir išskirtiniai automobiliai – tai „Sixt“ tiekiami privalumai.

 
 • Larnakos Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  . Larnaca

  Pi. - Se.08:00 - 21:00
  Nedarbo diena08:00 - 21:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuoma Larnakoje – Jūsų kelionės planas

Larnaka – tai trečias pagal dydį salos miestas, todėl jame itin patogu judėti automobiliu. Nepaisant to, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl išsinuomoti automobilį Larnakoje yra patogu. Su mašina galite apkeliauti salos pakrantes ir savo kelionę paversti ypač dinamiška. Tam, kad nenuklystumėte nuo teisingo maršruto, pasirinktos klasės automobilyje įdiegsime GPS sistemą, taip visada žinosite ne tik atstumus, bet ir trumpiausią kelią. Laisvas judėjimas ir geriausi kelionės prisiminimai kartu su SIXT RENT A CAR. Tegul Kipras ir patogi kelionė padeda susikurti įsimintinas akimirkas.

Larnaka – vieta, į kurią norisi sugrįžti

Larnaka yra tituluojama, kaip vienas seniausių miestų Kipre. Daugelį civilizacijų savo teritorijoje apgyvendinusi Larnaka išties turi kuo nustebinti šio miesto svečius. Būdami čia aplankykite Šv. Lazaro bažnyčią, kuri turi daug Bizantiškosios kultūros bruožų. Jeigu domitės istorija, nuvykite į Pieridės muziejų, kuriame pateiktos didžiulės ekspozicijos ir didinga miesto istorija. Norintiems kažko unikalaus, rekomenduojame išvykti šiek tiek už miesto, kur įsikūrusi Chirokitijos archeologinė vietovė. Jeigu keliaujate su vaikais, aplankykite Kupranugarių parką, kur jais ne tik galima pajodinėti, bet ir juos pamaitinti bei paglostyti. Kipras – tai nauji įspūdžiai ir kaitri saulė. Atraskite šią salą važiuodami su „Sixt“ automobiliais!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas