Automobilių nuoma Kipras

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Kipras

Populiariausi Kipras

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Larnakos Oro uostas nuo 14.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Kipras

Auto nuoma Kipre

Auto nuoma Kipre

SIXT automobilių nuoma Kipre - patogumas ir neišdildomi įspūdžiai. 1912 metais Vokietijoje įkurta SIXT rent a car kompanija glaudžiai bendradarbiauja su BMW koncernu, todėl savo keliautojams gali pasiūlyti kokybiškus automobilius ir ištobulintas paslaugas. Visai nesvarbu ar lankotės šios šalies miestuose, ar nusileidote oro uoste - išsinuomoti automobilį Kipre itin paprasta, nes nuomos punktai išsidėstę įvairiausiose vietose. Užsukite į vieną iš jų ir išsirinkite patinkančios klasės automobilį. SIXT - patogus būdas išnaršyti saulėtąjį Kiprą! SIXT rent a car siūlo ne tik išsinuomoti automobilį, bet ir pasinaudoti papildomomis paslaugomis. GPS navigatoriai neleis paklysti keliuose, o vaikiškos automobilinės kėdutės suteiks kelionės komfortą net ir patiems mažiausiems. Neriboto kilometražo galimybė leis išnaršyti Kiprą ir atrasti tikrąjį šios šalies žavesį. Jei norite išsinuomoti automobilį Kipre, Jums tereikia užsukti į vieną iš SIXT nuomos vietų ir ten išsirinkti patinkančią automobilio klasę. Prabangūs, ekonomiški ar sportiniai - mūsų automobilių asortimentas pritaikytas įvairiausius poreikius turintiems vairuotojams. Leiskitės į komfortišką kelionę ir atraskite šalį važinėdami užtikrintai ir patogiai! Kelių eismo taisyklės Kipre Kipras, skirtingai nuo kitų šalių be įprastų eismo taisyklių, turi ir savo ypatumų. Štai pagrindiniai jų: galimas greitis gyvenvietėje 50km/h, autostradoje 100 km/h, tiesa, autostradoje negalima važiuoti lėčiau nei 65 km/h greičiu; saugos diržai be išimties yra būtini visiems mašinoje esantiems keleiviams; skirtingai nei daugelyje pasaulio šalių, Kipre galima vairuoti šiek tiek išgėrus. 0,45 promilės kraujyje yra leistina norma už kurią negausite baudos; kryžkelėje ar sankryžoje, ei ji yra tuo metu užimta, net degant žaliam šviesoforo signalui yra griežtai draudžiama į ją įvažiuoti; eismas Kipre vyksta kaire kelio puse, todėl nesumaišykite pusių; automobilį Kipre vairuoti galima nuo 18 metų; įdomus faktas apie artimųjų šviesų naudojimą Kipre: jos turi būti įjungtos praėjus 30 min po saulėlydžio, ir išjungiamos 30 min iki jo.Pasinaudokite automobilių nuoma Kipre ir vairuokite saugiai, laikydamiesi prieš tai išvardytų taisyklių normų. Kipras - kaitri saulė ir vandens mėlis Atvykus į Kiprą jus pasitiks geras oras ir švelnus vakarų vėjelis. Nepraleiskite progos nuvykti į pasirinktą Kipro krantinę, kur galėsite mėgautis paplūdimiu, žydru vandeniu ir nuostabiomis atostogų akimirkomis. Siūlome aplankyti Afroditės uolą, Kiko vienuolyną, Agia Napą kurortą, Pafo pilį ir kitus istorinius bei kurortinius objektus. Paragaukite vietinių valgių ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius kartu SIXT! Atraskite salą ir mėgaukitės kelionės patogumais net ir kelyje.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Kipras
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kipras?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kipras, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kipras.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kipras?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,6
Remiantis 342 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)
DUK apie nuomą Kipras
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kipras?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kipras?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Kipras

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Kipras

Rodyti daugiau