Automobilių nuoma Paphos

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Paphos

Automobilių nuoma Pafe – paprastas būdas susipažinti su sala

Automobilių nuoma Pafe – paprastas būdas susipažinti su sala

SIXT automobilių nuoma Pafe – nepatirtas patogumas ir naujas kelionės būdas. 105 – iose šalyse veikianti automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR yra gerai žinoma ne tik dėl teikiamų aukštos kokybės autonuomos paslaugų, bet ir dėl itin didelio automobilių asortimento. Bendradarbiavimas su BMW ir kas pusę metų atnaujinami automobiliai lėmė, kad išsinuomoti automobilį Pafe ar kitose pasaulio vietose nusprendžia vis daugiau žmonių. Tai patogu ir paprasta. Išsirinkite automobilio tipą ir Jūs, o mes pasiūlysime tuo metu turimus modelius. Lengvieji, universalai, SUV, kupė bei kabrioletai – atraskite Jums artimiausią automobilio klasę. Leiskitės į nuotykius po Kiprą su auto nuoma Pafe! Jei norite pamatyti, koks žavingas yra Kipras, tuomet siūlome Jums išsinuomoti automobilį Pafe. Taip galėsite aplankyti ne tik Pafo miestą bet ir šalia įsikūrusius pakrantės miestelius. Užsukite į vieną iš dviejų SIXT RENT A CAR nuomos padalinių ir išsirinkite patinkančią automobilio klasę. Nuomos punktus pastebėsite iš tolo, mat jie išsiskiria ryškia, oranžinės spalvos reklama. Taip pat prireikus galėsite pasinaudoti ir papildomomis „Sixt“ paslaugomis: vaikiškomis kėdutėmis Jūsų mažyliams, GPS davikliais ar papildomu automobilio draudimu – keliaukite saugiai ir be rūpesčių.
Pafas – nedidelis, bet poilsiui idealus miestas Nors Pafas, lyginant su kitais Kipro miestais, yra gana mažas, tačiau dėl turimo paplūdimio ir gero oro, pritraukia vis daugiau ir daugiau keliautojų ir poilsio išsiilgusių žmonių. Tai vieta, kurioje nėra daug turistinio šurmulio, todėl mieste smagu tyrinėti siauras gatveles ir prisėsti paragauti vietinių skanėstų. Lankantis čia siūlome nuvažiuoti iki Pafo archeologijos parko, kuriame ne tik pamatysite praeities civilizacijų liekanas, bet ir atsiveriantį nuostabų žydros Viduržemio jūros vaizdą. Įstabūs vaizdai Jūsų lauks nuvažiavus ir iki Afroditės olos, šalia kurios yra ir paplūdimys. Atostogų oazė, užburiantis Kipras ir patogumas keliaujant – tai ko reikia kiekvienam. Prisijunkite prie „Sixt“ klientų gretų dabar!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Paphos
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Paphos.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Paphos?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Paphos. Gali būti taikomas mokestis.
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Paphos?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,6
Remiantis 140 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Transporto priemonė
(4,7)
DUK apie nuomą Paphos
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Paphos?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Paphos?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Paphos

Rodyti daugiau