Automobilių nuoma Pafoso Oro uostas

 

Populiariausi Pafoso Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Pafoso Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Pafoso Oro uostas padalinį

Adresas

Arrival Hall, . Paphos, Kipras
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 21:00
Valstybinės šventės
08:00 - 21:00

Mūsų paslaugos Pafoso Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Pafoso oro uoste, Kipre (Paphos airport)

SIXT automobilių nuoma Pafoso oro uoste, Kipre (Paphos airport)

Vykstantiems į žymiąją salą, paranku pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Pafoso oro uoste. Šias paslaugas teikia SIXT RENT A CAR kompanija, kurios šalių tinkle jau yra 105 – ios narės. Savo paslaugas ji, nenutraukdama veiklos, teikia šiek tiek daugiau nei šimtmetį – nuo 1912 metų. Jei pasirinkote išsinuomoti automobilį Pafoso oro uoste, tuomet galėsite rinktis iš trijų tipų. Vienas jų, tai įprasti lengvieji automobiliai ir universalai, kuriuos turbūt ir vairuojate. Tačiau jei savo kelionei norite suteikti šiek tiek daugiau prabangos, tuomet pravartu pasirinkti kupė ar kabrioletą, kuriuo galėsite pasiekti įvairias salos vietas. Norite visuomet pasitikėti automobilio galia? Tada imkite keturiais ratais varomą visureigį.
Kodėl verta pasinaudoti SIXT RENT A CAR paslaugomis Antras didžiausias Kipre Pafoso oro uostas (PFO) yra daugiausia naudojamas turistų, kurie nori aplankyti vakarinę Kipro salos dalį. Todėl ir dauguma oro linijų bendrovių vykdomų skrydžių yra sezoniniai. Per metus oro uoste aptarnaujama apie 2 mln. keleivių, kurie laukdami savo skrydžio gali pasivaikščioti po terminalą, apsilankyti parduotuvėse ir kavinėse. Miestą ir oro uostą skiria apie 14 km. Jei nuspręsite naudotis automobilių nuoma Pafoso oro uoste, tuomet Jums kelionė užtruks tik 19 minučių.
Pasigrožėkite miestu su auto nuoma Pafose Kadangi Kipras – sala, dauguma jo žymiausių miestų yra išsidėstę pakrantėse. Ne išimtis ir Pafosas. Miestas žymus tuo, kad netoli jo senosios dalies yra mitinė vieta, kurioje, sakoma, gimė meilės deivė Afroditė, todėl šis miestas buvo itin svarbus Senovės Graikijos (Antikos) laikais. Šiuo metu miestas yra daugiau turistinė vietovė, tad norint pamatyti visas įžymybes verta išsinuomoti automobilį Pafoso oro uoste.Jei vykstate pailsėti, tuomet būtinai apsilankykite Pafoso paplūdimiuose: jų regione net 27. Net vaikščiodami, atrodo, įprastais takais, galėsite rasti ir išlikusių griuvėsių. Istorija besidomintys asmenys taip pat liks patenkinti: juk Pafoso archeologinis parkas priklauso UNESCO pasaulio paveldo sąrašui. Čia išvysite senovės romėnų, graikų architektūrą, mozaikas ir kitus statinius, sukurtus Antikos laikotarpiu. Vykstate su visa šeima? Tuomet neaplenkite ir Pafoso zoologijos sodo, kuriame galėsite pamatyti daug egzotinių gyvūnų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Pafoso Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Pafoso Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Pafoso Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Pafoso Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Pafoso Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 157 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

DUK apie nuomą Pafoso Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Pafoso Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Pafoso Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Pafoso Oro uostas

Rodyti daugiau