Automobilių nuoma Larnaca

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Larnaca

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Larnakos Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Larnaca

Automobilių nuoma Larnakoje – Jūsų kelionės planas

Automobilių nuoma Larnakoje – Jūsų kelionės planas

Saulė ir gaivus vėjelis pasitinka kiekvieną, kuris atvyksta į Kiprą – išnaršykite salą su „Sixt“ automobilių nuoma Larnakoje ir susikurkite gražiausius prisiminimus. 1912 metai Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR kviečia prisijungti prie laimingų klientų gretų ir išsinuomoti automobilį Larnakoje. Automobilio ekonomija ar subtili prabanga – renkatės Jūs. Didžiausias automobilių parkas Europoje tikrai leis išsirinkti geriausią kelionės draugą. Tegul Jūsų kelionė po Kiprą būna patogi ir nevaržoma. Su „Sixt“ auto nuoma Larnakoje galite važiuoti neribodami savęs, nes pravažiuojamas kilometražas neturi limitų. Kokybė, dėmesys klientui ir išskirtiniai automobiliai – tai „Sixt“ tiekiami privalumai. Larnaka – tai trečias pagal dydį salos miestas, todėl jame itin patogu judėti automobiliu. Nepaisant to, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl išsinuomoti automobilį Larnakoje yra patogu. Su mašina galite apkeliauti salos pakrantes ir savo kelionę paversti ypač dinamiška. Tam, kad nenuklystumėte nuo teisingo maršruto, pasirinktos klasės automobilyje įdiegsime GPS sistemą, taip visada žinosite ne tik atstumus, bet ir trumpiausią kelią. Laisvas judėjimas ir geriausi kelionės prisiminimai kartu su SIXT RENT A CAR. Tegul Kipras ir patogi kelionė padeda susikurti įsimintinas akimirkas.
Larnaka – vieta, į kurią norisi sugrįžti Larnaka yra tituluojama, kaip vienas seniausių miestų Kipre. Daugelį civilizacijų savo teritorijoje apgyvendinusi Larnaka išties turi kuo nustebinti šio miesto svečius. Būdami čia aplankykite Šv. Lazaro bažnyčią, kuri turi daug Bizantiškosios kultūros bruožų. Jeigu domitės istorija, nuvykite į Pieridės muziejų, kuriame pateiktos didžiulės ekspozicijos ir didinga miesto istorija. Norintiems kažko unikalaus, rekomenduojame išvykti šiek tiek už miesto, kur įsikūrusi Chirokitijos archeologinė vietovė. Jeigu keliaujate su vaikais, aplankykite Kupranugarių parką, kur jais ne tik galima pajodinėti, bet ir juos pamaitinti bei paglostyti. Kipras – tai nauji įspūdžiai ir kaitri saulė. Atraskite šią salą važiuodami su „Sixt“ automobiliais!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Larnaca
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Larnaca?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Larnaca, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Larnaca.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Larnaca?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Larnaca. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,7
Remiantis 152 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)
DUK apie nuomą Larnaca
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Larnaca?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Larnaca?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Larnaca?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Larnaca

Rodyti daugiau