Automobilių nuoma Larnakos Oro uostas

 

Populiariausi Larnakos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Larnakos Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Larnakos Oro uostas padalinį

Adresas

Arrival Hall, . Larnaca, Kipras
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 21:00
Valstybinės šventės
08:00 - 21:00

Mūsų paslaugos Larnakos Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Larnakos oro uoste – kai norite išnaršyti visą saulės nutviekstą Kiprą! 1912 metais Martinas Sixtas pradėjo automobilių nuomos verslą Vokietijoje, o šiandien jis sėkmingai išplėtotas net 105-iose pasaulio šalyse! Didžiausia automobilių pasiūla ir itin aukšta paslaugų kokybė nuolat didina Sixt ištikimų klientų ratą. Prisijunkite prie jų ir pasinaudokite galimybe išsinuomoti automobilį Larnakos oro uoste! Keliauti su Sixt rent a car – ypač paprasta, nes Jūsų kilometražas neribojamas, todėl galėsite važinėti po salą nevaržydami savęs. Be to, prireikus Jūsų automobilyje įmontuosime vaikišką kėdutę ar GPS navigatorių. Jums pageidaujant bus suteiktas ir papildomas automobilio draudimas. Rinkitės iš lengvųjų ar universalų, kupė ar kabrioletų bei SUV automobilių ir pažinkite Kiprą su auto nuoma Larnakoje!
Paprasta automobilių nuoma Larnakos oro uoste! Nors Larnakos oro uostas (LCA) nėra itin toli, nuo miesto jį skiria vos 4 kilometrai, visgi jei norite važinėti po salą ir pasiekti geriausius paplūdimius ar kitus strateginius objektus, tada išsinuomoti automobilį Larnakos oro uoste išties puiki mintis! Sixt rent a car įsikūręs pačioje tarptautinio oro uosto teritorijoje, todėl Jums nekils sunkumų jo ieškant. Be to, Sixt visada išsiskiria ryškiomis reklamomis, todėl be rūpesčių pastebėsite automobilių nuomos punktą. Geriausi patogios kelionės įspūdžiai – ranka pasiekiami!
Larnaka – Kipro pažiba! Šiame Graikijos salos mieste išties yra ką pamatyti! Larnaka pasižymi ne tik balto smėlio paplūdimiais, bet ir architektūriniais bei gamtos stebuklais. Rekomenduojame aplankyti Šv. Lazaro bizantinę bažnyčią, kuri pastatyta dar 890 metais! Nuvykite iki druskos ežero, kuris vasaros metu išgaruoja, o prasidėjus lietui prisipildo – unikalus reiškinys, kurį verta išvysti. Šiame mieste taip pat gausu mečečių, kurių architektūra paperka kiekvieną. Larnakoje neišvengiamai papulsite į skirtingas istorines epochas menančius skersgatvius – vaikštinėkite ir nejučiomis nusikelkite į viduramžius, antiką ar Osmanų imperijos laikus. Kipras – miestas, iš kurio nesinori išvykti!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Larnakos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Larnakos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Larnakos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Larnakos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Larnakos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 233 atsiliepimais
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Kelias į „Sixt“
(4,8)

DUK apie nuomą Larnakos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Larnakos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Larnakos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Larnakos Oro uostas

Rodyti daugiau