Automobilių nuoma
Paphos
Žlugimas
Kipras // Paphos
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Paphos: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Pafe – nepatirtas patogumas ir naujas kelionės būdas. 105 – iose šalyse veikianti automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR yra gerai žinoma ne tik dėl teikiamų aukštos kokybės autonuomos paslaugų, bet ir dėl itin didelio automobilių asortimento. Bendradarbiavimas su BMW ir kas pusę metų atnaujinami automobiliai lėmė, kad išsinuomoti automobilį Pafe ar kitose pasaulio vietose nusprendžia vis daugiau žmonių. Tai patogu ir paprasta. Išsirinkite automobilio tipą ir Jūs, o mes pasiūlysime tuo metu turimus modelius. Lengvieji, universalai, SUV, kupė bei kabrioletai – atraskite Jums artimiausią automobilio klasę. Leiskitės į nuotykius po Kiprą su auto nuoma Pafe!

 
 • Pafoso Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrival Hall
  . Paphos

  Pi. - Se.08:00 - 21:00
  Nedarbo diena08:00 - 21:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Paphos

  Sixt Automobilių nuoma
  Tombs of the Kings Ave. 58
  8046 Paphos

  Pi. - Pe.08:00 - 13:00
   16:00 - 18:00
  &#.08:00 - 13:00
  Nedarbo diena08:30 - 13:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuoma Pafe – paprastas būdas susipažinti su sala

Jei norite pamatyti, koks žavingas yra Kipras, tuomet siūlome Jums išsinuomoti automobilį Pafe. Taip galėsite aplankyti ne tik Pafo miestą bet ir šalia įsikūrusius pakrantės miestelius. Užsukite į vieną iš dviejų SIXT RENT A CAR nuomos padalinių ir išsirinkite patinkančią automobilio klasę. Nuomos punktus pastebėsite iš tolo, mat jie išsiskiria ryškia, oranžinės spalvos reklama. Taip pat prireikus galėsite pasinaudoti ir papildomomis „Sixt“ paslaugomis: vaikiškomis kėdutėmis Jūsų mažyliams, GPS davikliais ar papildomu automobilio draudimu – keliaukite saugiai ir be rūpesčių.

Pafas – nedidelis, bet poilsiui idealus miestas

Nors Pafas, lyginant su kitais Kipro miestais, yra gana mažas, tačiau dėl turimo paplūdimio ir gero oro, pritraukia vis daugiau ir daugiau keliautojų ir poilsio išsiilgusių žmonių. Tai vieta, kurioje nėra daug turistinio šurmulio, todėl mieste smagu tyrinėti siauras gatveles ir prisėsti paragauti vietinių skanėstų. Lankantis čia siūlome nuvažiuoti iki Pafo archeologijos parko, kuriame ne tik pamatysite praeities civilizacijų liekanas, bet ir atsiveriantį nuostabų žydros Viduržemio jūros vaizdą. Įstabūs vaizdai Jūsų lauks nuvažiavus ir iki Afroditės olos, šalia kurios yra ir paplūdimys. Atostogų oazė, užburiantis Kipras ir patogumas keliaujant – tai ko reikia kiekvienam. Prisijunkite prie „Sixt“ klientų gretų dabar!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas